Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel Dizisi Poyraz Karakteri Kimdir ? Poyraz Karakteri Gerçek Adı

Poyraz Karayel Dizisi Poyraz Karakteri Kimdir ? Poyraz Karakteri Gerçek Adı,poyraz karayel dizisi poyraz karakterini kim oynuyor gerçek adı ne,poyraz karayel poyraz rolünü kim canlandırıyor gerçek ismi İlker Kaleli Kimdir Biyografisi


Kanal D ekranlarında oynayan Poyraz Karayel Dizisi oyuncularını ve dizi karakterlerini tanıyalım . Poyraz Karayel Dizisi Poyraz Karakterini oynayan İlker Kaleli Biyografisi;

Poyraz Karayel


Hayatı boyunca tutunacak bir dal aramış ama başaramamış. Siz onu bir serseri gibi göreceksiniz ama ondaki yürek kimsede yok. Sadece gününde değil. Poyraz eski bir polis. İşlemediği bir suç yüzünden meslekten atıldıktan sonra, hayatı baş aşağı yuvarlanmış. Bir yanda çok sevdiği oğlu. Bir yandan tek aşkı Ayşegül. Yanına girdiği mafya babası Bahri. Amiri Mümtaz. Bütün dünya birleşmiş Poyraz'ın üzerine gelmektedir. Oysa bunlar Poyraz için çocuk oyuncağıdır.

Poyraz eski bir polis. İşlemediği bir suç yüzünden meslekten atıldıktan sonra hayatı baş aşağı yuvarlanmış. Bir yanda çok sevdiği oğlu... Bir yanda tek aşkı Ayşegül... Yanına girdiği mafya babası Bahri... Amiri Mümtaz... Bütün dünya birleşmiş Poyraz’ın üzerine gelmekte... Oysa bunlar Poyraz için çocuk oyuncağıdır. Başkaları onu bir serseri gibi görse de, Poyraz’daki yürek neredeyse kimsede yok.


İlker Kaleli Kimdir Rol Aldığı Diziler-Filmler; 

Ünlü oyuncu 1984 yılında İstanbul da doğdu.Eğitimine önem veren İlker Kaleli kariyeri için eğitimine Londra da devam etmiştir.Londra' yı çok beğendiğinden orada yaşamaya karar vermiştir.Mezun olduktan sonra asıl hedefi şarkı sözü yazarı ya da dj olmaktı. Sempatik bir yapıya sahip olduğundan dolayı birçok dizi teklifi aldı ve hayatını bu yönde değiştirdi.İlker Kaleli "Kayıp Şehir" adlı dizide başrolu alarak Türkiye'nin gündemine oturmuş en çok konuşulan oyunculardan biri olmuştur.Dizi deki başarısının bir ödülü olarak Türkiye geri dönüş yapmıştır.

İlker Kaleli (Poyraz Karayel)’nin Dizileri Ve Filmleri

  • Kayıp Şehir 2012
  • Silsile 2013
  • Kayıp 2013
  • Poyraz Karayel 2014
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]