Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Serçe Sarayı Kadir Karakteri Kimdir - Mert Fırat Kimdir

Serçe Sarayı Kadir Karakteri Kimdir - Mert Fırat Kimdir,Serçe Sarayı Dizisi Kadir Karakterini kim oynuyor gerçek ismi ,Serçe Sarayı Kadir rolünde kim oynuyor gerçek adı ,Mert Fırat biyografisi hangi dizilerde oynadı dizirehberi.org farkıyla tüm bu bilgiler burada sizlerle.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Serçe Sarayı Dizisi başrol erkek karakteri Kadir kimdir , Kadir karakterini oynayan Mert Fırat Biyografisi Kaç Yaşında ve Resimleri burada .

İki çocuklu “Serçe” karakterini canlandıran Songül Öden ve gençlik aşkı “Kadir”i oynayan Mert Fırat’ı buluşturan “Serçe Sarayı” İstanbul’da çekiliyor.

Hikaye
Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, Yakında STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.


30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur;  Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. 

Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]