Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Serçe Sarayı Serçe Karakteri Kimdir - Songül Öden Kimdir

Serçe Sarayı Serçe Karakteri Kimdir - Songül Öden Kimdir,Serçe Sarayı Dizisi Serçe Karakterini kim oynuyor gerçek ismi ,Serçe Sarayı Serçe rolünde kim oynuyor gerçek adı ,songül öden biyografisi hangi dizilerde oynadı dizirehberi.org farkıyla tüm bu bilgiler burada sizlerle.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Serçe Sarayı Dizisi başrol kadın karakteri Serçe kimdir , Serçe karakterini oynayan Songül Öden Biyografisi Kaç Yaşında ve Resimleri burada .


Songül Öden ve Mert Fırat Başrolde
Endemol Türkiye ile Bazı Filmler'in ortaklığıyla çekilen dizinin başrollerini Türkiye, Ortadoğu ve Arap Yarımadası'nda milyonlarca hayranı olan Songül Öden ile başarılı oyuncu Mert Fırat paylaşıyor.


İki çocuklu “Serçe” karakterini canlandıran Songül Öden ve gençlik aşkı “Kadir”i oynayan Mert Fırat’ı buluşturan “Serçe Sarayı” İstanbul’da çekiliyor.

Hikaye
Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, Yakında STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.


30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. 

Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur;  Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır.

Songül Öden Kimdir ?

Songül Öden Kimdir Hayatı Biyografisi (d. 17 Şubat 1979; Diyarbakır-Vikipedia), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda (1 yıl), Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda (3,5 yıl) ve özel tiyatrolarda görev yaptı. Oyuncu,Kanal D'den FOX TV'ye transfer olan, yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Yasemin karakterini 2011-2014 yılları arası canlandırmıştır.Dizi 19 Haziran 2014'te final yapmıştır.

Öden, Zaza kökenlidir.


Rol Aldığı Diziler ;
1999Ferhunde Hanımlar
2001VasiyetRuhinaz
2002Havada BulutAyşe
2005GümüşGümüş Şadoğlu
2008Vazgeç GönlümEzra
2010Mükemmel ÇiftAyça
2011Umutsuz Ev KadınlarıYasemin Anday Kalyoncu
Şimdilerde (2015) ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Serçe Sarayı Dizisinde Serçe karakterini canlandırıyor.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]