Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ulan İstanbul Yeni Bölüm Bu Hafta Neden Yayınlanmadı 5 Ocak 2015

Ulan İstanbul Yeni Bölüm Bu Hafta Neden Yayınlanmadı 5 Ocak 2015 - ulan istanbul Bitti mi ,5 ocak 2015 küçük ağa dizisi neden yok kaldırıldı mı,05.01.2015 küçük ağa yeni bölüm ne zaman yayınlanacak (12 ocak 2015)Kanal D ekranlarında yayınlanan Ulan İstanbul Dizisi 29. Bölüm 5 Ocak 2014 pazartesi günü yeni bölüm yayınlanmayacak.

Ulan İstanbul 29. Yeni bölüm 12 Ocak 2014 Pazartesi günü 1 hafta aradan sonra Kanal D Ekranlarında olacak.

İsterseniz 28. Bölümde neler yaşanmıştı bir bakalım ;

Derya’yı başka bir erkekle öpüşürken gören Şehriban, ne Maşuka’ya ne de Ceyhun’a bir şey diyemez. Şehriban, Fatma’yla konuşup çareyi Derya’yla yüzleşmekte bulur. Kaptan, sonunda özgürlüğüne kavuşur. Bir an evvel Bodrum’a dönmek isteyen Kaptan, Çin Lokantasındaki kutlama yemeğinden sonra İstanbul’dan ayrılır. Gecikmeli de olsa kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlayan ekip, yılbaşından hemen sonra mahalleden ayrılma kararı alır.


Ekip İstanbul’a veda ediyor
Derya’yı başka bir erkekle öpüşürken gören Şehriban, ne Maşuka’ya ne de Ceyhun’a bir şey diyemez. Şehriban, Fatma’yla konuşup çareyi Derya’yla yüzleşmekte bulur. Kaptan, sonunda özgürlüğüne kavuşur. Bir an evvel Bodrum’a dönmek isteyen Kaptan, Çin Lokantasındaki kutlama yemeğinden sonra İstanbul’dan ayrılır.  Gecikmeli de olsa kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlayan ekip, yılbaşından hemen sonra mahalleden ayrılma kararı alır. İş hayatına atılan Maşuka ise çok mutludur. Kuaför salonunun açılışına bütün mahalleyi davet eder. Görevini yerine getiren Zeynep, annesinin yanına dönme bahanesiyle ekipten ayrılır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]