Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

27 Şubat 2015 İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Kim Elendi 27.02.2015

27 Şubat 2015 İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Kim Elendi 27.02.2015,İşte Benim Stilim Eleme Gecesi hangi yarışmacı elendi ,İşte Benim Stilim Eleme Gecesi elenen kim 27.02.2015,İşte Benim Stilim 27 Şubat 2015 Kim gitti Kim elendi

YAYIN TARİHİ : 27 Şubat Cuma
YAYIN SAATİ  : 21.45 

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Latin Salsa” dansıyla geceye renk katacak.İşte Benim Stilim’in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Eser Yenenler...

Programda ayrıca; Murat Dalkılıç performansları ile katılacak. Eser Yenenler, programa yorumları ve espirileriyle renk katarken, Murat Dalkılıç ise seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak ve geceye damgasını vuracak. 

8 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “Gecenin Yıldızı”. Gecenin Yıldızı kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. 

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.

“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 27 Şubat Cuma akşamı saat 21.45'de TV8 ekranlarında.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]