Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Serçe Sarayı Serçe Karakteri Kimdir - Serçe Karakteri Gerçek Adı

Serçe Sarayı Serçe Karakteri Kimdir - Serçe Karakteri Gerçek Adı ,Serçe Sarayı Serçe Karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne ,serçe sarayı Songül Öden Kimdir,Songül Öden biyografisi ,Songül Öden kimdir ,serçe sarayı serçe karakteri Songül Öden hangi dizilerde oynadı

Star Tv Ekranlarında yayınlanan Serçe Sarayı Dizisi oyuncusu Songül Öden dizide hangi rolde oynuyor? Serçe Sarayı dizisinde Serçe rolünü kim canlandırıyor? Songül Öden'in Serçe Sarayı dizisinde oynadığı Serçe karakterini dizirehberi.org olarak sizler için derledik .

Karakter Açıklaması


Kocasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra, hayatını kardeşi ve iki oğluna adamış, hayatın zorluklarına boyun eğmemiş, güzel ve güçlü bir kadın. Adı gibi narin, kırılacak gibi görünür. Ama gerektiğinde, kartal gibi pençelerini çıkartmaktan da korkmaz. İki sene önce ölen kocası Ramazan'ın yasını tutmaya devam eden Serçe'nin hayatı, Kadir'in mahalleye geri dönmesiyle değişecektir.


Songül Öden Kimdir Biyografisi Rol Aldığı Diziler (d. 17 Şubat 1979; Diyarbakır), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. (Vikipedia)

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı mezunu olan ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı şan eğitimi alan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu'nda (AST), Ankara Deneme Sahnesi’nde, Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda (1 yıl), Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda (3,5 yıl) ve özel tiyatrolarda görev yaptı. Oyuncu,Kanal D'den FOX TV'ye transfer olan, yapımcısının Fatih Aksoy olduğu Med Yapım imzalı Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Yasemin karakterini 2011-2014 yılları arası canlandırmıştır.Dizi 19 Haziran 2014'te final yapmıştır.

Öden, Zaza kökenlidir.

Sinema

2007 Sınır Didem Kısa film
2009 Acı Aşk Ayşe
2011 72. Koğuş Meryem

Televizyon Dizisi

1999 Ferhunde Hanımlar
2001 Vasiyet Ruhinaz
2002 Havada Bulut Ayşe
2005 Gümüş Gümüş Şadoğlu
2008 Vazgeç Gönlüm Ezra
2010 Mükemmel Çift Ayça

2011 Umutsuz Ev Kadınları Yasemin Anday Kalyoncu
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]