Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

29 Mart 2015 Survivor All Star Ada Konseyi Oylama Sonuçları

29 Mart 2015 Survivor All Star Ada Konseyi Oylama Sonuçları Kimin adı yazıldı kim Elendi,survivor all star ünlüler 29 mart 2015 konsey oylama sonuçları  kimin adı çıktı kim elenecek,29.03.2014 survivor oylama sonuçları 

Bugün oynanan Dokunulmazlık Oyunu nu Gönüllüler Kazandı ve çok büyük bir avantaj sağladı. Oyunu kaybeden Ünlüler takımından bu hafta bir kişi elenecek.Ada Konseyinden önce yaşanan kavgalar tartışmalar yine güne damgasını vurdu. Merve Oflaz Hakan arasında yaşanan tartışma acaba grup dağılıyor mu sorusunu akıllara getirdi . 

Ada Konseyinde ismi yazılamıyacak tek isim Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Merve Aydın .Ada konseyinde Merve Aydın'ın ismi yazılmayacak. Bu hafta Ünlüler Takımından kim elenecek yarışmaya kim veda edecek bakalım. 31 Mart 2015 Salı günü yapılacak olan SMS sonuçları na göre bugün kaybeden Ünlüler den bir kişi elenecek.

Ünlüler Ada Konseyi 
başlamak üzere canlı takip ediyoruz . Bakalım Ünlüler takımından kim kimi yazacak.. Merve Aydın'ın konseyde adı yazılamıyacak. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Merve Aydın çok mutlu oldu kazandığı ödül için ..


Ada Konseyi Başladı arkadaşlar canlı tv8. Acun Ilıcalı Sms Oylama numaralarını veriyor.
örünüyor.

Ünlüler Ada Konseyi Bireysel Dokunulmazlık Sembolü Oyunu bitiminden sonra başlayacak .Canlı takip ediyoruz (Canlı TV8)Ada konseyi başladı . Acun Ilıcalı Turabi Doğukan kavgasını yorumluyor. Ardından Berna Sahra kavgasını yorumluyor.

Oylama Başladı canlı takip ediyoruz

29 MART ÜNLÜLER ADA KONSEYİNDE YAZILAN İSİMLER

Survivor All Star Hakan Almeda Yazdı
Survivor All Star Merve Oflaz  Göstermedi Yazdı
Survivor All Star Serenay Göstermedi Yazdı
Survivor All Star Merve Aydın Merve Oflaz Yazdı
Survivor All Star Anıl  Merve Oflaz Yazdı
Survivor All Star Pascal Göstermedi Yazdı
Survivor All Star Berna Hakan Yazdı
Survivor All Star Doğukan Manço Almeda Yazdı
Survivor All Star Almeda Merve Oflaz Yazdı

Konseyden Çıkan Sonuç ise şöyle ;

3 Merve OFLAZ - 4 Almeda - 1 Hakan Bize kalırsa son oy Merve OFLAZ adına çıkar ve 31 Mart 2015 günü yapılacak olan SMS sonuçları na göre ikisi çıkar gibi görünüyor tabi Pascal Merve OFLAZ'ı yazmış ise ; aynen öyle oldu Pascal Merve OFLAZ'ı yazdı . 31 Mart 2015 Survivor All Star SMS oylamasına iki isim çıkacak. 4 er oy alan iki isim Merve OFLAZ ve Almeda SMS Oylamasına birlikte çıkacak ve SMS sonuçlarına göre birinci olan isiminde çıkacağı 3 lü elemede en az oyu alan isim Survivor'a veda edecek.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]