Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm Fragmanı İzle (22 Mart 2015)

22 Mart Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm fragmanı İzle 22 Mart 2015, 22 Mart Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm özeti, 22 Mart Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm videosu, Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm Fragmanı Yeni bölüm 22 Mart Pazar, Acil Aşk Aranıyor 2. Bölüm izle 

Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Aşk Aranıyor Dizisi 2. bölümü ile 22 Mart 2015 Pazar akşamı ekranlara gelecek . Acil Aşk Aranıyor 2. Bölümde neler yaşanacak ,yeni bölüm 2. Bölüm fragmanı burada sizlerle olacak .

“Acil Aşk Aranıyor”’un birinci bölümünde Neler yaşandı hatılayalım ; Genç ve yeni yetme bir doktor olan Nisan için, hem yeni bir eve taşınacağı hem de işe başlayacağı o büyük gün gelip çatmıştır. Nisan oldukça heyecanlıdır fakat sakar biri olması yüzünden işler pek de istediği gibi gitmez. İlk günden evinin önünde küçük bir kaza yapar. 


Hemen ardından yeni komşusu Sinan’la bir tartışma yaşar. Gününün çok kötü geçtiğini düşünen Nisan, işe başlamak üzere hastaneye gidince daha da büyük bir problemle karşı karşıya kalır. Komşusu Sinan, aynı zaman birlikte çalışacağı iş arkadaşıdır, daha da kötüsü Nisan Sinan’ı asiste edecektir. İkili arasındaki gerginlik giderek büyür ve tatlı sert bir çekişmeye dönüşür...

Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle,  hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek!

Show TV’nin iddialı dizisi “Acil Aşk Aranıyor”’un oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu.  Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat) ve Serkan Öztürk (Malik) rol alıyor.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]