Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Acun Ilıcalı Turabi Doğukan Kavga Açıklaması

Acun Ilıcalı Turabi Doğukan Kavga Açıklaması ,Acun Ilıcalı Turabi Doğukan kavgası sonrası açıklamaları

Survivor 'da Doğukan ile tartışan Turabi'nin "diskalifiye oluyor" iddialarına, Acun Ilıcalı Instagram hesabından; "Oyunları futbol maçı gibi değerlendirin" yanıtını verdi.

Survivor’ın dün yayınlanan ödül oyununda Turabi ve Doğukan birbirlerine karşı yarıştı. Oyunu kazanan Doğukan, sevincini Turabi’nin klişeleşen ‘aduket’ hareketi ile gösterdi. Bu tavıra sinirlenen Turabi, önce elindeki topu Doğukan’a fırlattı ardından da üzerine yürüdü. Turabi’nin Doğukan’a kum atmasıyla ortam daha da gerildi.


İkili arasındaki tartışmanın nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu. Survivor’ın fragmanı izleyicileri ikiye böldü. Birçok kişi sosyal medyada #TurabiDiskalifiyeEdilsin hashtag’i ile mesajlar paylaştı."FUTBOL MAÇI GİBİ DEĞERLENDİRİN"
Yorumlar üzerine Acun Ilıcalı Instagram hesabında '4000 tane yoruma cevap verme şansım yok ama Survivor'daki oyunları futbol maçı gibi değerlendirirseniz sevinirim. Saygısızlık yapan futbolcu ligden men ediliyor mu? Gerekli uyarılar ve duruma göre cezalar veriliyor. Diskalifiye edilmesi için bariz bir kavga ya da can güvenliği tehdidi gerekir. Siz herhangi bir derbiyi seyredin. Bizdeki olaylar çok daha az :)' notunu paylaştı.

DİSKALİFE OLDU
Yayınlanan bölümün ardından Turabi, Doğukan'a karşı sergilediği hareketinden dolayı ödül oyunundan diskalife oldu. Sonraki oyunlarda oynayamadı.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]