Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Alın Yazım 150. Bölüm İzle (27 Mart 2015)

Alın Yazım 150. Bölüm İzle (27 Mart 2015),alın yazım 27 mart 2015 150. bölüm izle,Alın Yazım son bölüm özeti izle,Alın Yazım son bölüm izle 27.03.2015

Aysel, Göksel’in uygunsuz görüntülerini Levent’in masasının üzerinde duran telefon listesinden zor da olsa numarasını bulup gönderir; ama o sırada Göksel telefona bakamadan Levent ile konuşmaya başlamış, Aysel çok geç kalmıştır. Yolun sonuna gelen Aysel ve Selma’ya Levent’in hamlesi ne olacaktır?

Yiğit, Asya’nın gözü önünde Savaş’a Selma’nın kendilerini kulübede nasıl bulduğu sorusunu tekrar sormuştur.

Yiğit, Asya’nın gözü önünde Savaş’a Selma’nın kendilerini kulübede nasıl bulduğu sorusunu tekrar sormuştur. Savaş artı köşeye sıkışmıştır. Asya’nın kendisinden uzaklaşmaması adına Savaş’ın Yiğit’e hamlesi ne olacaktır? Savaş bu işten sıyırmayı başarabilecek midir?


Aysel, Göksel’in uygunsuz görüntülerini Levent’in masasının üzerinde duran telefon listesinden zorda olsa numarasını bulup gönderir; ama o sırada Göksel telefona bakamadan Levent ile konuşmaya başlamış, Aysel çok geç kalmıştır. Yolun sonuna gelen Aysel ve Selma’ya Levent’in hamlesi ne olacaktır?
Soygun planı başlamış, Fuat Canan’ın da eve kendisiyle gelmesini istemiştir. Canan, Emel’den evin boş olduğuna dair teyit aldıktan sonra, Fuat ile Selim’in evine girmek için yola çıktıkları sırada, eve o anda kim gelecektir? Canan ve Fuat yakalanacaklar mıdır?
Son Bölümü izlemek için tıklayın
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]