Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşk Yeniden Fatih Karakteri Kimdir - Aşk Yeniden Fatih Gerçek Adı

Aşk Yeniden Fatih Karakteri Kimdir - Aşk Yeniden Fatih Gerçek Adı,Aşk Yeniden Fatih Karakterini kim oynuyor gerçek ismi ,Aşk Yeniden Fatih Karakteri Buğra Gülsoy Kimdir ,Buğra Gülsoy biyografisi hangi dizilerde oynadı yaşı kaç 

Aşk Yeniden dizisi oyuncusu Buğra Gülsoy dizide hangi rolde oynuyor? Aşk Yeniden dizisinde Fatih Şekercizade rolünü kim canlandırıyor? Buğra Gülsoy'un Aşk Yeniden dizisinde oynadığı Fatih Şekercizade karakter açıklamasıFatih; yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış bir gençtir. Aile değerlerine bağlıdır. Hayatın zorluklarını hiç görmemiştir ama muhallebi çocuğu da değildir. Aslında içinde her şeye karşı duracak kadar cesur bir kalp taşımaktadır içinde ama bunu kendisi de zaman içinde öğrenecektir. Sevdiği her şeye tutkuyla bağlanan biridir. Onu hayatta en çok zorlayan şey ailesinin kendisine yüklediği misyondur. Herkes onun için yaşıyor gibi görünse de aslında Fatih onlar için kendini feda etmektedir. Ta ki Zeynep’i görene kadar… Onu gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır. Fatih içindeki aşık adamı ve onun yapabileceklerini gördükçe kendisine inanamayacaktır.


Oyuncu

Buğra Gülsoy
Rolü
Fatih Şekercizade Karakteri Kimdir 

Karakter Açıklaması

Fatih; yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış bir gençtir. Aile değerlerine bağlıdır. Hayatın zorluklarını hiç görmemiştir ama muhallebi çocuğu da değildir. Aslında içinde her şeye karşı duracak kadar cesur bir kalp taşımaktadır ama bunu kendisi de zaman içinde öğrenecektir. 

Sevdiği her şeye tutkuyla bağlanan biridir. Onu hayatta en çok zorlayan şey ailesinin kendisine yüklediği misyondur. Herkes onun için yaşıyor gibi görünse de aslında Fatih onlar için kendini feda etmektedir. 


Ta ki Zeynep'i görene kadar… Onu gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır. Fatih içindeki aşık adamı ve onun yapabileceklerini gördükçe kendisine inanamayacaktır.


Buğra Gülsoy Vikipedia Biyografisi


İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. 13 yaşında ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs'ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır. Bu filmler; Trio, Heterotopya, İnsan Üçleme, Alt Üst, Nar Yarası ve Mutlu Sondur. Kıbrıs Film Derneğinin kurucularından biri olan Gülsoy, aynı zamanda Uluslararası Kıbrıs Kısa Fim Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörüdür. Birleşmiş Milletler Kalkınma Projesi kapsamında düzenlenen bir yarışmada filmcilik üzerine eğitim aldı.

İlk kez 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan oyuncu, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı. Ardından Atv`de yayınlanan Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandırdı. Derviş Zaim tarafından yönetilen ve ilk gösterimi 2010 Altın Portakal Film Festivali'nde yapılan ve 2011 yılında gösterime girmiş olan Gölgeler ve Suretler isimli filmde Ahmet isimli bir Türk gencini canlandırmıştır. Kanal D'de yayınlamakta olan Fatmagül'ün Suçu Ne?dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Kanal D'de yayınlanan, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Şuan FOX Tv de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaşmaktadır.
Ankara doğumlu olan oyuncu İstanbul'da ikamet etmektedir. Tiyatro hayatına arkadaşları Serhat Teoman, Fatih Sönmez ve Emre Erkan'la birlikte kurduğu Tiyatro Kutu ile devam etmiştir. Tiyatro Kutu'nun kapanmasının ardından Serhat Teoman ve Emre Erkan'la birlikte kurdukları GET Yapım ile sinema ve tiyatro çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi ile aynı mesleği paylaşan Burcu Kara ile 2011 yazında evlenmiş; 2 Ağustos 2012 tarihinde boşanmıştır.

Diziler
YılYapımRolNotlar
2008Hepimiz Birimiz İçinNazımOyuncu
2009-2010UnutulmazTolgaOyuncu
2010-2011Fatmagül'ün Suçu Ne?Vural NamlıOyuncu
2011-2013Kuzey GüneyGüney TekinoğluOyuncu
2013-2014Eski HikayeMeteOyuncu
2014Bana Artık Hicran DeSinanOyuncu
2015-Aşk YenidenFatih ŞekercizadeOyuncu

Filmler

YılYapımRolNotlar
2004TrioKısa Film - Oyuncu
2005HeterotopyaKısa Film - Yönetmen,Oyuncu
2006İnsan ÜçlemeKısa Film - Yönetmen,Oyuncu
2007Alt ÜstKısa Film - Yönetmen,Oyuncu
2007Nar YarasıKısa Film - Oyuncu
2007Mutlu SonKısa Film - Yönetmen,Oyuncu
2009Güneşi GördümBeratOyuncu
2010Gölgeler ve SuretlerAhmetOyuncu
2011Güzel Günler GöreceğizCumaliOyuncu
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]