Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Aşk Yeniden Zeynep Karakteri Kimdir - Aşk Yeniden Zeynep Gerçek Adı

Aşk Yeniden Zeynep Karakteri Kimdir - Aşk Yeniden Zeynep Gerçek Adı ,Aşk Yeniden Zeynep Karakterini kim oynuyor,Aşk Yeniden Zeynep Karakteri Özge Özpirinçci kimdir ,Özge Özpirinçci biyografisi hangi dizilerde oynadı resimleri kaç yaşında

Aşk Yeniden dizisi oyuncusu Özge Özpirinçci dizide hangi rolde oynuyor? Aşk Yeniden dizisinde Zeynep Taşkın rolünü kim canlandırıyor? Özge Özpirinçci'nin Aşk Yeniden dizisinde oynadığı Zeynep Taşkın karakter açıklaması 

Güzel, alımlı ve doğal bir kız olan Zeynep, Karadenizlidir. Bazen patavatsız olabilecek kadar dobradır. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim’dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir

Oyuncu
Özge Özpirinçci Kimdir
Rolü
Zeynep Taşkın Karakteri Kimdir

Karakter Açıklaması
Güzel, alımlı ve doğal bir kız olan Zeynep, Karadenizlidir. Bazen patavatsız olabilecek kadar dobradır. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. 

Özge Özpirinçci Kimdir Vikipedia Biyografisi

Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim'dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. 

Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir.

Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynamıştır.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı. Bu dizide sadece beş bölüm oynadı.

Show Tv'de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü.

Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010 'da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen "Dilruba" karakterini canlandırmaktaydı.

Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı.

ATV'de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul'da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. 2013 yılından beri Aramızda Kalsın adlı dizide Görkem karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karışık Kaset filminin başrol oyuncusudur. 2015 yılında Aşk Yeniden dizisinin başrol oyuncusudur.

Oynadığı Diziler
Yıl Dizi Karakter
2007-2008 Cesaretin Var Mı Aşka Ebru
2008-2009 Kavak Yelleri Ada
2008-2010 Melekler Korusun İpek Taşkır Üstündağ
2010-2010 Deli Saraylı Dilruba
2011-2012 Al Yazmalım Asiye
2012 Ağır Roman Yeni Dünya Zehir Ahu
2013 Tatar Ramazan Alin Terziyan
2013-2014 Aramızda Kalsın Görkem
2015 Aşk Yeniden Zeynep Taşkın

Oynadığı Filmler
Yıl Film Adı
2010 Veda Fikriye
2011 Anadolu Kartalları Ayşe Dinçer
2012 Kayıp

2014 Karışık Kaset İrem
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]