Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Ayrılsak da Beraberiz'in Yayın Tarihi Belli Oldu

Ayrılsak da Beraberiz Yayın Tarihi Belli Oldu,Ayrılsak da Beraberiz ne zaman başlıyor,Ayrılsak da Beraberiz hangi gün oynuyor,Ayrılsak da Beraberiz hangi kanalda başlıyor

Bir zamanların çok sevilen dizisi Ayrılsak da Beraberiz yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yeni kadrosu ve çok konuşulacak bölümleri ile Ayrılsak da Beraberiz ekrana kilitlemeye hazır.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 1999- 2004 yılları arasında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ‘Ayrılsak da Beraberiz’i yeni bölümleriyle ekranlara getirmeye hazırlanıyor.  Ayrılsakta Beraberiz TV8 ekranlarında Salı Akşamı Saat : 19.30 da ekranlara gelecek.


Ancak dizide çok büyük farklılıklar var. Öncelikle başrol oyuncuları yayınlandığı dönemdeki oyuncular olmayacak. Yeni bölümlerde başrolleri , Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinden tanılan Mete Horozoğlu ve Galip Derviş dizisinde rol alan Algı Eke paylaşıyor. 
Dizinin yeni versiyonu 3 yıl önce birbirlerini severek evlenen ancak bazı şeyler yolunda gitmeyince boşanma kararı alan çiftin, boşanma sonrasında da aynı evde kalması sonucunda başlarına gelen komik hikayeleri anlatıyor. 
1999- 2004 yılları arasında yayınlanan dizi 450 bölüm yayınlanarak en uzun yayında kalan 5. dizi olmuştu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]