Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Beyaz Yalan Demir Karakteri Kimdir - Gerçek Adı (Kutsi Kimdir)

Beyaz Yalan Demir Karakteri Kimdir - Gerçek Adı (Kutsi Kimdir),Beyaz Yalan Demir Karakterini kim oynuyor gerçek adı,Beyaz Yalan Dizisi Demir Karakteri gerçek adı, kutsi biyografisi kaç yaşında ,kutsi hangi dizilerde oynadı

Beyaz Yalan dizisi oyuncusu Kutsi dizide hangi rolde oynuyor? Beyaz Yalan dizisinde Demir rolünü kim canlandırıyor? Kutsi'nin Beyaz Yalan dizisinde oynadığı Demir karakteri açıklaması 


Peki Beyaz Yalan Dizisinde Demir Karakterini Canlandıran Kutsi Kimdir Kutsi Biyografisi ;

Gerçek Adı ; Ahmet Kutsi Karadoğan veya tanınan adıyla Kutsi Biyografisi (Vikipedia)(d. 16 Mart 1973, Malatya), Türk besteci, söz yazarı, şarkıcı ve oyuncu. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den almıştır.
Anne adı Hatice, baba adı Şinasi'dir. Lise yıllarında yakın çevresinin "sesin güzel" uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü "Aşk Payını Aldı"yı çıkararak büyük bir unvan kazandı. Uzun bir ara veren ve bu arada çok iyi şarkılar yapan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Production tarafından "Sana Ne" albümünü çıkarttı.
Bir kız kardeşi olan Kutsi, Ayrancı Lisesi'ni bitirmiştir. Mimarlığı yarıda bırakmıştır.
Kutsi oyunculuğuyla da kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar'la 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi'nin 24.09.2009 tarihinde kızı “Ceylin Ada” dünyaya geldi.
Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde "Duvardaki Resmin" şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.
Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine "3 Aralık 2010" tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.
Profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarıyla çok konuşulmuştur. "Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal" albümlerinin istatistiği bunu kanıtlamaktadır. Huzur Sokağı isimli dizide Bilal karakterini canlandırmaktadır. Sanatçının yeni albümü Bilmem Anlatabildim mi 18 Mart 2013 tarihinde çıkmıştır.

Filmografi

  • Doktorlar (show tv), 2006-2009 (Levent Atahanlı) Beyin cerrahı
  • Kahramanlar(TV dizisi) (Show TV), 2009-2010 (Yiğit Özkan) Polis
  • Huzur Sokağı (atv), 2012-2014 (Bilal Ocak) Kimya Öğretmeni
  • Veliaht (atv), 2013 Jüri
  • Şuan da ise Show Tv ekranlarında Beyaz Yalan Dizisinde Demir Karakterini Canlandırıyor
Kutsi Resimleri ; 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]