Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Bugün Yıldız Benim Yarışması - Bugün Yıldız Benim Başvuru Formu

Bugün Yıldız Benim Yarışması - Bugün Yıldız Benim Başvuru Formu,Bugün Yıldız Benim başvuru şartları,Bugün Yıldız Benim kimler başvurabilir,Bugün Yıldız Benim ne zaman başlıyor hangi gün,Bugün Yıldız Benim yarışmacıları biyografisi kimdir

Bugün Yıldız Benim


Show Tv ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Bugün Yıldız Benim Show Tv ekranlarında Türkiye'nin Yıldızını aramaya başlayacak. Peki Kimler Başvurabilecek? İşte Ayrıntılar ;
SHOW TV BİR İLKE DAHA İMZA ATIYOR !

ONLAR SADECE EVİNİN HANIMI DEĞİL,

TÜRKİYE’NİN DE YILDIZI OLACAKLAR !

BUGÜN YILDIZ BENİM” DİYORSANIZ HEMEN BAŞVURUN !
  
Show TV ekranları bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını R Film’in üstlendiği “Bugün Yıldız Benim”, sürpriz kadrosuyla yakında izleyicilerle buluşacak.


“Sesime güveniyorum!”, “Sahne performansımla herkesi büyülerim!”, “Giydiklerimle olay yaratırım!” diyen ve kendine güvenini kanıtlamak isteyen hanımlara, hodri meydan!

“Benim neyim eksik?” diye söylenmekten bıktınız mı? Artık ev işleri yaparken şarkı söylemekten sıkıldınız mı? Yoksa altın günlerin aranan yıldızı olmaktan daha fazla şeyler mi istiyorsunuz? Bu sorulara hanımlardan tokat gibi cevap geliyor.

Genç hanımlar ve daima genç kalmak isteyen bayanlar, Show TV ekranlarında, birbirinden değerli jüri üyelerinin karşısına çıkıp ter dökecekler. Müzik dünyasına kendini kanıtlamış koçlarıyla çalışıp ellerinden geleni ardına koymayarak yeteneklerine yetenek katacaklar. Onlar sadece evinin hanımını değil Türkiye’nin yıldızı olmak için kıyasıya bir mücadeleye başlayacaklar.


Bugün Yıldız Benim diyorsanız başvurular son bulmadan sahne ışıkları altındaki yerinizi ayırtın!
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]