Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Çilek Kokusu Dizisi - Çilek Kokusu Dizisi Konusu - Hangi Kanalda

Çilek Kokusu Dizisi - Çilek Kokusu Dizisi Konusu - Hangi Kanalda,çilek kokusu hangi gün,Demet Özdemir Çilek Kokusu Dizisiyle Ekranlara Dönüyor,Demet Özdemir'in yeni dizisi,Demet Özdemir çilek kokusu dizisi ne zaman başlıyor hangi kanalda hangi gün.çilek kokusu son bölüm izle,çilek kokusu yeni bölüm fragmanı izle

Bomba Gibi Bir Dizi 'Çilek Kokusu' Star'da Başlıyor

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in paylaştığı, kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Laçin Ceylan, Murat Başoğlu, Mine Tugay ve Mahir Günşiray gibi isimlerin yer aldığı Çilek Kokusu dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in paylaştığı, kadrosunda Ekin Mert Daymaz, Laçin Ceylan, Murat Başoğlu, Mine Tugay ve Mahir Günşiray gibi isimlerin yer aldığı Çilek Kokusu dizisinin yayın tarihi belli oldu.Star TV’de yayınlanmaya hazırlanan yeni dizinin hangi gün yayınlanacağı merak konusuydu. Çilek Kokusu dizisinin yayın günü olarak Salı günü belirlendi. Salı akşamları yayınlanan Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin sezon finali yapmasının ardından Çilek Kokusu dizisi onun boşluğunu doldurmaya hazırlanıyor. Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi 9 Haziran Salı akşamı sezon finali yapacak 
ve 16 Haziran Salı akşamı Çilek Kokusu dizisi izleyicisi ile buluşacak.
Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.


Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.

ÇİLEK KOKUSU OYUNCU KADROSUDemet ÖZDEMİR:
 Çilek Kokusu dizisinin kadın başrol oyuncusu. Daha önce Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır.


Yusuf ÇİM: 1991 İstanbul doğumludur. Daha önce Ezra dizisinde başrol oynamış ancak dizi beklenen performansnı bulamayınca final yapmıştıEkin Mert DAYMAZ: 
1990 Hollanda doğumludur. Not Defteri dizisinde ki Egemen rolü ile ekranlara kazınmıştır.
Mine Tugay: Daha Önce Ailem Bir Alem dizisinde rol alacağı söylenmişti; ancak Çilek Kokusu dizisinden gelen teklifi kabul etti. daha önce Medcezir dizisinde ki rolü ile kendinden söz ettirmiştiMahir GÜNŞIRAY: 
Son olarak Urfalıyam Ezelden dizisinde ki rolü ile ismini hafızalarımıza kazıtmıştı.Murat BAŞOĞLU:
 Benzemez Kimse Sana yarışması sunuculuğu ile izleyicinin beğenisini kazanmıştı; ancak yarışma çok uzun soluklu olmadı
Laçin CEYLAN: 
Hatırla Sevgili ve Gönül Çelen dizilerinin yıldızıdır. 1975 doğumlu İzmirli sinema ve televizyon oyuncusudur


Çilek Kokusu dizisi

Ekranların yeni romantik komedi dizisine 4 yeni oyuncu
Başarılı oyuncu Demet Özdemir, yeni bir dizi için anlaşma imzaladı. Dizinin adı Çilek Kokusu ve dizinin senaryosun Aslı Zengin' ait.


Bir diğer oyuncu ise; daha önce Not Defteri dizisinde Egemen karakterine hayat veren Ekin Mert Daymaz.
Başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in paylaşacağı dizi, pastane çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu ediniyor.
Çilek Kokusu, yakında Star TV’de!
ÇİLEK KOKUSU’NUN YAYINLANACAĞI KANAL BELLİ OLDU
Gold Film’in yapımcılığını üstleneceği, Çilek Kokusu dizisinin yayınlanacağı kanal belli oldu.
Pastane çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu edininen dizinin kadın başrol oyuncusu, daha önce Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol alan Demet Özdemir olacak. Çilek Kokusu dizisi Haziran ayında Star TV ekranlarda yaz dizisi olarak başlayacak.
Pastanede çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan bir kızın ülkenin şımarık ve zengin playboylarından biriyle yaşadığı aşk-nefret ilişkisini konu ediniyor.  Dizinin senaryosunu Kiraz Mevsimi dizisi ve Romantik Komedi flim serisini yazan Aslı Zengin kaleme alacak.

Sana Bir Sır Vereceğim'le dikkatleri üzerine çeken daha sonra Kurt Seyit ve Şura'da rol alan Demet Özdemir, Çilek Kokusu dizisi için anlaştı.

Faruk Turgut'un çekeceği yazlık dizinin senaryosunu Kiraz Mevsimi ve Romantik Komedi'ye imza atan Aslı Zengin yazıyor, yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi oturacak.

Çilek Kokusu hangi kanalda olacak ve hangi gün yayınlanacak henüz netlik kazanmadı .Demet Özdemir Çilek Kokusu Dizisiyle Ekranlara Dönüyor,Demet Özdemir'in yeni dizisi,Demet Özdemir çilek kokusu dizisi ne zaman başlıyor hangi kanalda hangi gün
Başarılı oyuncu Demet Özdemir, yeni bir dizi için anlaşma imzaladı. Dizinin adı Çilek Kokusu ve dizinin senaryosun Aslı Zengin' ait.

Sana Bir Sır Vereceğim'le dikkatleri üzerine çeken daha sonra Kurt Seyit ve Şura'da rol alan Demet Özdemir, Çilek Kokusu dizisi için anlaştı. 
Faruk Turgut'un çekeceği yazlık dizinin senaryosunu Kiraz Mevsimi ve Romantik Komedi'ye imza atan Aslı Zengin yazıyor, yönetmen koltuğunda ise Erol Özlevi oturacak.

Çilek Kokusu dizisi yakında Star Tv ekranlarında olacak 


dizi,çilek kokusu dizisi,demet özdemir yeni dizisi,çilek kokusu dizi müziği,çilek kokusu dizisi şarkı sözleri,çilek kokusu dizi oyuncuları,çilek kokusu dizisi konusu,çilek kokusu demet özdemir,cilek kokusu dizisi, cilek kokusu dizisi ne zaman basliyor, demet özdemir yeni dizisi, çilek kokusu star tv, çilek kokusu oyuncuları, çilek kokusu demet özdemir dizisi, star çilek kokusu 1.bölüm ne zaman,çilek kokusu dizi müziği,çilek kokusu dizisi şarkı sözleri,çilek kokusu
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

2 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]