Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Deniz Yıldızı 1203. Bölüm İzle (27 Mart 2015)

Deniz Yıldızı 1203. Bölüm İzle (27 Mart 2015),Deniz Yıldızı 1203. Bölüm 27 mart 2015 son bölüm izle,27 mart 2015 Deniz Yıldızı 1203. Bölüm özeti

Esma, annesinin yaşadığını ağzından kaçırıyor!
Zeynep, babasıyla İstanbul’a dönmek istemez, bu yüzden Melih’le konuşmak için Melih’in evine gider. Melih, Zeynep’i kovar. Zeynep evden çıkarken Kazım ikiliyi görüp yanlış anlar.


Çetin ne olursa olsun İstanbul’a dönüş yapmaya kararlıdır. Zeynep çaresiz kalır ve babasına Melih’le birlikte oldukları yalanını söyler. Neriman ve Çetin şok olur.

Rıza, kızı Esma’yı tehdit etmiş ve gecekondu ahalisine, annesinin öldüğü yalanını söylemesini istemiştir. Esma korkudan babasının istediğini kabul etmiştir. Esma gecekonduya gelir, aileyle yakınlaşır. Ayşe, Rıza’nın bir açığını aradığı için Esma’yı sıkıştırır. Esma da annesinin hala yaşadığını ağzından kaçırır. Artık Ayşe büyük bir bilgiye sahiptir.

Can, kızı ve Suna’nın hayatı söz konusu olduğu için, Mustafa’yı polise ihbar etmemiştir. Bu sırada Şükran ve Celal ile kafa kafaya verir, üçlü Suna’yı nasıl kurtaracaklarını düşünür ve aklına bir plan gelir. Belki de bu planla Can Suna’yı ve çocuğunu, Mustafa’nın elinden kurtaracaktır.
Son Bölüm için Tıklayın
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]