Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm Fragmanı İzle (25 Mart 2015)

Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm Fragmanı İzle (25 Mart 2015),Diriliş Ertuğrul 14. Bölüm fragmanı 25 mart 2015 izle ,diriliş ertuğrul yeni bölüm fragmanı 14. Bölüm de neler olacak

Trt 1 ekranlarında başlayacak olan yeni dizi yine bir Osmanlı tarihini anlatıyor... Diriliş 14. bölümü ile 25 mart 2015 çarşamba akşam saat 19:55' te ekranlara gelecek.

Diriliş Ertuğrul 13.Bölüm'de Neler oldu 

Diriliş 'Ertuğrul' 13.Bölüm. Tapınakçıların Selçuklu Oyunu Tapınakçıların, Halep Sarayı üzerinden kurdukları kumpas başarıya ulaşmak üzeredir. Ertuğrul’un aşık olduğu Halime Sultan’ı, Emir El Aziz ile evlendirecek kumpasta Tapınakçılar yol almıştır. Halime, kardeşi Yiğit’in esir olduğu Tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında El Aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. Şehzade Yiğit, saraya getirilir. Eyyubi Emiri ile Selçuklu Sultanı’nın düğünü için hazırlıklar başlar. 
Ertuğrul hem sevdiği kadını hem obasını kurtarmak hem de Tapınakçıların İslam Dünyası’nda çıkarmak istedikleri savaşı engelemek için Halime’yi kurtarmalıdır.Düğün hazırlıkları devam ederken, Tapınakçıların yeni bir kumpası daha ortaya çıkar. Tapınakçılara hizmet eden Halep Komutanı Nasır, Halime’nin babası Numan’ın Selçuklu Sultanı olması için girişimlerde bulunur. Bunun için, Sultan Alaeddin’e karşı Türkmenleri isyana teşvik edeceklerdir. Büyük ve gizli bir buluşma gerçekleşecektir. Ne var ki Ertuğrul, bu buluşmayı haber alır ve Oğuz boylarının isyan etmesini engellemek için yola çıkar. Bu sırada, Halime El Aziz ile nikahlanmak için hazırlanmaktadır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]