Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi - Oyuncuları - Hangi Gün ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncuları Hangi Gün,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kim kimi canlandırıyor,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi kanalda ne zaman başlıyor,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları kimler,Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri nasıl kaçıncı oldu


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çok yakında ATV'de


Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde buluştu. Çok yakında Atv ekranlarında izleyeceğimiz Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları ve konusu belli oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncuları Hangi Gün


Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde buluşuyor. Son olarak geçen sene Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytingler nedeniyle kısa sürede yayından kaldırılan İnadına Yaşamak dizisinde rol alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yeni bir diziye başlıyor. Kaynarca ATV ekranlarında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı bir mayfa dizisinde rol alacak. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise Deniz Çakır oldu.
2011 yılında yayına başlayan İffet dizisinin ardından Muhteşem yüzyıl’da Şah Sultan rolünü canlandıran Deniz Çakır, son olarak ise 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede yayından kalkan Yasak dizisinde başrol oynamıştı. Deniz Çakır yeni sezonda ekrana gelmesi planlanan, Mahsun Kırmızıgül’ün Aşkın Dili Yok dizisinde Kürt bir avukatı canlandırmış ancak dizi pilot bölümler çekildikten sonra yayınlayacak kanal bulamamış ve iptal olmuştu. Deniz Çakır yeni dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragmanları (Tanıtım)

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]