Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Gönül İşleri 22. Bölüm Fragmanı İzle 15 Mart 2015

Gönül İşleri 22.Bölüm Fragmanı 15 Mart 2015 Pazar, Gönül İşleri 22.Bölüm Fragmanı izle, Gönül İşleri 22.Bölüm izle, Gönül İşleri 22.Bölüm özeti, Gönül İşleri fragmanı 

Gönül İşleri'nin 22. bölüm fragmanı izle. Gönül İşleri 22. bölümü 15 Mart 2015 Pazar günü Star TV ekranlarında yayınlanacak. Gönül İşleri yeni bölümü fragmani izle
Star TV ekranlarında yayınlanan dizi Gönül İşleri'nin yeni ve son bölüm fragmanı izle.Evde işler karışıyor. Sevda üvey olduğunu öğrenecek mi? Yılmaz,  Servet'i boşanmaktan vazgeçirebilecek mi?  
Sevda'nın evi terk ettiği haberi gündeme bomba gibi düşer. Muzaffer, bir baba olarak kızının yaptıklarını hazmedememektedir. Servet ve Süreyya, Sevda'yı önce bulmanın sonra eve döndürmenin yollarını ararlar.
Sevda'nın tek derdi ise Bedir'le birlikte bütün bu sorunlardan uzağa kaçmaktır. Ancak Lale'nin, kaçış planını öğrenmiş olması işleri zora sokar.  
Saadet'in gündemiyse herkesten farklıdır; Süreyya'yı an be an takip ederek kafasında kuşku bulutlarını dağıtır. Artık emindir Sevda'nın üvey olduğuna, ama onun bu gerçekle yüzleşmesini istemez. Bedir ve Sevda'nın kaçmalarına destek olduğunu, bir an önce gitmeleri gerektiğini söyler.  
Servet, aile sorunları bir yana Yılmaz'la da bir çıkmaza doğru sürüklenmektedir. Evet, kesinlikle boşanacaktır Yılmaz'dan. Yılmaz her zamanki gibi bu karara karşı çıkar ama Servet her zaman olduğundan daha kararlıdır bu kez. Servet'i ikna edemeyeceğini anlayınca, adına yakışır delilikte bir plan yaparak Servet'i kaçırır. Amacı mahkeme bitene kadar zaman kazanıp boşanma işini ertelemektir ancak yoğun stres altındaki Servet yaşadıklarına daha fazla dayanamaz, fenalaşır. Yılmaz hem karısının hem de bebeğinin hayatını istemeden tehlikeye atmıştır.  
Sevda üvey olduğunu öğrenecek mi? Servet'i boşanmaktan vazgeçirmek isterken bebeğinin hayatını tehlikeye atan Yılmaz ne yapacak? Evde Servet ve Süreyya sayesinde durulan sular, Saadet yüzünden yeniden yükselecek mi?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]