Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hande Doğandemir Racon Dizisinden Ne Kadar Para Kazanıyor ?

Hande Doğandemir Racon Dizisinden Ne Kadar Kazanıyor ,Hande Doğandemir bölüm başına ne kadar para kazanıyor,hande Doğandemir racon dizisi bölüm başı ücreti ne kadar

Hande Doğandemir, sinema ve ekranlardaki yükselen başarı grafiğini ücretine de yansıttı. İki yıl önce bölüm başı 7 bin lira alan genç oyuncu, yeni projesinden 25 bin lira kazanacak.

Bugün’den Gülden Avuç’un haberine göre son dönemin parlayan yıldızlarından Hande Doğandemir’in şöhreti her geçen gün artıyor. Genç oyuncu, adını duyurduğu Güneşi Beklerken dizisiyle reyting rekorları kırmıştı.

Ardından da rol aldığı ‘Bana Masal Anlatma‘ isimli sinema filmi 1.5 milyon kişi tarafından izlenince ücretine hatırı sayılır bir zam yaptı. Sayısız dizi teklifi alan Doğandemir, ince eleyip sık dokuduktan sonra Mehmet Aslantuğ ile birlikte başrolü paylaşacağı projeye ‘Evet’ demişti.
7 BİN LİRA ALIYORDU
Aslantuğ’un kızını canlandıracak olan Doğandemir’in yeni rolü için 25 bin liraya anlaştığı öğrenildi. Şöhreti yakaladığı ilk dizisinden, 2 yıl önce 7 bin lira kazanan başarılı oyuncu, ücretine üç kattan fazla zam yapmış oldu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]