Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hasan Turabi Kavga İzle ( 23 Mart 2015 Survivor )

Hasan Turabi Kavga İzle ( 23 Mart 2015 Survivor ),hasan turabi neden kavga etti,hasan turabi çekiç kavgası izle 23.03.2015,survivor all star turabi hasan kavga izle 23 mart 2015

TURABİ’DEN HASAN’A TEPKİ
Turabi ile Hasan arasında balta konusunda anlaşmazlık çıktı. Hasan’ın baltayı çok kullandığını ve diğer yarışmacılara vermediğini söyleyen Turabi tepki gösterdi.

Survivor All Star 'da bugün Turabi ile Hasan'ın kavgası güne damgasını vurdu . Dün kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Gönüllüler Adasında gerginlik devam ediyor. Hasan çekiçle bade kırarken uzun zamandır çekiçin kendisinde olduğunu söyleyen Turabi ile biraz gerginlik yaşadı.
Pekin dün neler yaşandı ;


Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler ada şartlarında yaşamakta büyük zorluk çekiyor. Gelmiş geçmiş en zor Survivor’da yarışan ve yaşamlarını sürdürmeye çalışan yarışmacılar için ödül oyunları büyük önem taşıyor. 


Ünlüler; Oynanan Dokunulmazlık Oyununun ardından kazanan taraf oldu .Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Gönüllüler takımından Salı günü (24 Mart 2015) günü veda edecek .Ancak onun öncesinde yapılacak Ada Konseyinde Kimin Adı yazılacak merak konusu..Kesinleşen tek şey bugün oynana bireysel dokunulmazlık oyununu Begüm ve Turabi oynadı. Kazanan Turabi oldu .  Gönüllüler Ada konseyinde de ismi çıkan isim Begüm oldu Sms oylama sonuçları öncesi ilk çıkan isim Begüm ..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]