Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Hülya Avşar Show Sinan Akçıl İzle (18 Mart 2015)

 Hülya Avşar Show Sinan Akçıl İzle (18 Mart 2015), Hülya Avşar Show 18 mart 2015 son bölüm izle , Hülya Avşar Show Sinan Akçıl 18.03.2015 

18 MART ÇARŞAMBA / 23.15: HÜLYA AVŞAR (YENİ BÖLÜM)

Sinan Akçıl 18 Mart Çarşamba “Hülya Avşar” ile TV8 ekranlarında!


YAYIN TARİHİ: 18 MART ÇARŞAMBA
YAYIN SAATİ : 23.15

Sinan Akçıl 18 Mart Çarşamba “Hülya Avşar” ile TV8 ekranlarında!

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu, besteleri ile müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren Sinan Akçıl.  Sinan Akçıl,  hayatında yaşadıkları ile ilgili Hülya Avşar’a çok samimi itiraflarda bulundu. Sinan Akçıl “bir ablamız bizi gelip buldu ben sizin ablanızım diye, 25 yıl babamla görüşmemiştik”  dedi. Hülya Avşar’ın sen bir iki yıl öncesine kadar annen ile görüşmüyor muydun sorusuna; Akçıl “bir buçuk yılda babama böyle bir ambargon oldu” cevabını verdi, Avşar’ın “ne hakkın var böyle bir şeye” demesi üzerine “böyle bir şey işte erkek çocuk” dedi. Sinan Akçıl en az iki üç tane kız arkadaşından piyano çalarken telefonlarının ekran ışığı yandı diye ayrıldığını açıkladı. Avşar’ın “şarkılar tedavi etti seni ozaman” sorusuna “yani tabi ki en büyük aşkım yaratılma sebebim müzik” diye cevap verdi.

Hülya Avşar’ın sorduğu, Sinan Akçıl’ın özel hayatı ile ilgili birçok soruya samimi ve içten cevap verdiği programda eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir sohbet yaşanacak.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]