Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim Elenen İsim Özden Cerrahoğlu Oldu (20 Mart 2015)

İşte Benim Stilim Elenen İsim Özden Cerrahoğlu Oldu (20 Mart 2015)

İşte Benim Stilim eleme gecesinde Elenen İsim Belli Oldu .


Cuma akşamının vazgeçilmezi halina gelen İşte Benim Stilim'de yine heyecan dolu bir eleme gecesi izleyenleri bekliyor. İşte Benim Stilim eleme gecesinin bu haftaki konuk jürisi Ozan Doğulu. Sürpriz sanatçıların da katılacağı İşte Benim Stilim'de kim elenecek isim belli oldu . Elenen isim Özden Cerrahoğlu oldu ..


İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Umbrella Pop Jazz” dansıyla geceye renk katacak.
 
İşte Benim Stilim’in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Ozan Doğulu...
 
Programa ayrıca; Ece Seçkin performansları ile katılacak. 
 
Ozan Doğulu, programa yorumları ile renk katarken, Ece Seçkin ise seslendirdiği şarkıları ve danslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 
 
8 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “İkon Şarkıcı”. İkon Şarkıcı kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. 
 
Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim Özden Cerrahoğlu oldu.

20 Mart elemesinde elenen Özden Cerrahoğlu;
Özden Cerrahoğlu, 1991 senesinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Beşiktaş’da yaşamanını sürdürmektedir. Moda tasarımı öğrenciliği devam etmektedir.
Bu Tarz Benim yarışmasının favori isimlerinden biri olan ÖzdenCerrahoğlu’nun hayallerinden biri de butik pastane açmak. İlerleyen yıllarda kendi markasını da çıkarmayı planlıyor. Amy Winhouse’ın ölümü geçmişte Özden Cerrahoğlu’nu derinden etkilemiş. Ayrıca Leonardo De Caprio’nun ödül alamaması da Özden Cerrahoğlu’nu derinden etkilemiş. Kendine has bir tarzı olduğunu ve gittiği her yerde dikkat çektiğini söyleyen Özden Cerrahoğlu jüri tarafından da çok beğeniliyor.


“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 20 Mart  Cuma akşamı saat 21.30'da TV8 ekranlarında.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]