Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim Kim 27 Mart 2015 Elendi Gülay mı Nihal mi (Kim Diskalifiye Oldu)

İşte Benim Stilim Kim Elendi Gülay Hançer mi Nihal Candan mı  (Kim Diskalifiye Oldu) ,işte benim stilim 27 mart 2015 kim elenecek kim diskalifiye oldu neler yaşandı,işte benim stilim 27.03.2015 kim elendi gülay mı nihal mi


İşte Benim Stilim kim elendi? Nihal Candan mı elendi Gülay Hançer mi

TV8’in fenomen programlarından olan İşte Benim Stilim’de 27 Mart günü eleme günü heyecan dorukta. Peki bu hafta kim elenecek ? Nihal Candan mı elendi yoksa Gülay Hançer mi ?

27 MART CUMA 20.00'DE : İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim’de Yine Bir Eleme Heyecanı Bu Kez Konsept:Sahne Senin! Sürprizlerle Dolu Eleme Gecesinin Konuk Jüri Üyesi Yılmaz Morgül...
YAYIN TARİHİ : 27 Mart Cuma
YAYIN SAATİ  : 20.00İşte Benim Stilim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert sergilediği “Makeup Backstage Pop Dans” dansıyla geceye renk katacak.

İşte Benim Stilim’in bu hafta yapılacak eleme gecesinin konuk jüri üyesi; Yılmaz Morgül...

Yılmaz Morgül, programa yorumları ile renk katarken, seslendirdiği şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 7 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.  Gecenin konsepti ise “Sahne Senin”. Sahne kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak. 

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.

“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 27 Mart  Cuma akşamı saat 20.00'de TV8 ekranlarında.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]