Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

İşte Benim Stilim Kimler Finale Kaldı - Finale Kalan İsimler

İşte Benim Stilim Kimler Finale Kaldı - Finalistler Kimler,İşte Benim Stilim finale kalan yarışmacılar kimler,İşte Benim Stilim büyük finale kim kaldı ,işte benim stilim finale çıkanlar,işte benim stilim finale kalanlar kimler

İşte Benim Stilim Finale kalan yarışmacılar belli oldu. 3 Nisan 2015 TV8 ekranında yayınlanacak İşte Benim Stilim adını finale yazdıran yarışmaсılar kimler? İşte Benim Stilim büyük finaline adını yazdıranlar.

3 Nisan 2015 Cuma yapılacak Finale Kalan İsimler ;

Finale kalanlar ise Nazlı Hamarat,Çiğdem Çelik,İlbige uzun ve Emel Özkızıltaş oldu!

Neler Yaşandı bir hatırlayalım ;

Yılmaz Morgül, programa yorumları ile renk katarken, seslendirdiği şarkıları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. 7 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar. Gecenin konsepti ise “Sahne Senin”. Sahne kıyafeti ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isim kim olacak.

“İşte Benim Stilim Eleme Gecesi” Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le 3 nisan Cuma akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]