Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kara Para Aşk 38. Bölüm Fragmanı İzle 18 Mart 2015

Kara Para Aşk 38. Bölüm Fragmanı İzle 18 Mart 2015,18.03.2015 Kara Para Aşk 38. Bölüm yeni bölüm fragmanı izle neler olacak,Kara Para Aşk 18 Mart 2015 38. Bölüm fragmanını izle

Kara Para Aşk'ın 38. bölüm fragmanı izle. Kara Para Aşk 38. bölümü 18 Mart 2015 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlanacak. Kara Para Aşk yeni bölümü fragmaniATV ekranlarında yayınlanan dizi Kara Para Aşk'ın yeni ve son bölüm fragmanı izle.
KARA PARA AŞK 37. Bölüm'de Neler Oldu ?Tayyar'dan Ömer'in kendisinden şüphelendiğini ve tuzağa düşürülmeye çalışıldığını öğrenen Hüseyin yıkılır. Çember iyice daralmaktadır. Hüseyin'in Ömer'le yüz yüze gelmemeye çalışırken Ömer her yerde onu aramaktadır. Ömer Hüseyin'i bulup konuşmayı başarabilecek midir? Hüseyin'in son hamlesi ne olacaktır? Elif ve Ömer'i ayırmak için sessiz adımlarla ilerleyen Nedret, Elif'i İpek konusunda doldurmaya devam etmektedir. Ömer'le konuşmak için Arda'nın evine giden Elif, İpek'in davranışlarından Ömer'e karşı bir şeyler hissettiğinden emin olur. Bu sırada Serhat adamlarından İpek'i öldürmelerini ister. Ömer İpek'i kurtarabilecek midir? Elif Ömer'in İpek hakkındaki açıklamalarına inanacak mıdır? Nedret işleri hızlandırmak için yeni bir adım atmaya karar vermiştir. İpek'in kapısını çalar. Nedret'in İpek'e teklifi ne olacaktır? Serhat'ı kontrol altında tutamayacağını anlayan Tayyar konuşmasına engel olmak için ondan kurtulmanın gerekli olduğuna karar verir. Metin'den yardım ister. Serhat'ı koğuşta öldürtmek için adamlar ayarlanır. Tayyar Serhat'ı öldürmeyi başarabilecek midir? Nilüfer Mert'ten Tayyar'ın kendisinden şüphelendiğini öğrenmiştir. Her şeye rağmen kasayı açmaya ve Ömer'in aradığı CD'yi bulup ona vermeye kararlıdır. Nilüfer sonunda kasayı açmayı başarabilecek midir?
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]