Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül 76.Bölüm Fragmanı İzle 20 Mart 2015

Karagül 76.Bölüm Fragmanı İzle 20 Mart 2015, Karagül 76.Bölüm Fragmanı 20 Mart Cuma, Karagül 76.Bölüm Fragmanı 20 mart izle, Karagül 76.Bölüm izle, Karagül 76. bölüm yeni bölüm fragmanı izle 20.03.2015

Karagül 76. Bölümü ile 20 Mart 2015 Cuma akşamı Fox Tv ekranlarına gelecek. Fox Tv 76. Bölümde neler olacak ? Karagül 20 Mart 2015 76. Bölüm özeti burada sizlerle olacak .

İsterseniz 75. Bölümde neler yaşandı bir hatırlayalım ;
Şahin ve arkadaşları tarafından kaçırılan Ada ve Ayşe son anda Baran’ı görürler. Baran daha ne olduğunu anlamadan araç hızla uzaklaşır. Baran peşlerine takılır ve zorlu takip başlar. Bir süre sonra Baran’a katılan Emre ile birlikte Şahin’leri bulurlar. 


Ancak kızları ve kendilerini bekleyen büyük tehlikeden habersizdirler... Çocukların kaybolduğunu henüz bilmeyen Ebru, Fikriye’yi ziyarete gider. Fikriye ölüm döşeğinde bulan Ebru, bu durumu Kadriye’ye anlatır. Bunu öğrenen Kadriye Fikriye’yi görmeye gider. 

Fakat Fikriye ölmeye kararlı bir şekilde konağından ayrılır, nereye gittiğini de kimse bilmemektedir. Kendal’ın yaptıklarına artık dayanamayan Serdar, Kendal’ın karşısına dikilir. Serdar’ın bu hamlesi, hem Serdar hem de Oğuz için tahmin edemeyecekleri bir sona doğru atılan ilk adım olur.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]