Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül 77.Bölüm Fragmanı İzle (27 Mart 2015)

Karagül 27 mart fragmanı, Karagül 77.Bölüm Fragmanı İzle 27 Mart 2015 , Karagül 77.Bölüm fragmanı, Karagül 77.Bölüm Fragmanı 27 Mart Cuma, Karagül 77.Bölüm izle, Karagül 77.fragmanı 27.03.2015 izle neler olacak ?


Fox Tv ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran dizisi Karagül yeni bölümü (77. Bölüm) ile 27 Mart 2015 ekranlara gelecek, Karagül 77. Bölümde neler olacak ?

Karagül 75. Bölümde Neler Oldu ?

Çocukların kaybolduklarını öğrenen, Ebru, Narin ve Sibel, Elif’in de yardımıyla onları bulmak üzere yola çıkarlar. Selçuk’un vurulduğunu bilen Şahin, diğer adamları da geri çağırır ve hesabı kesmek üzere geri döner, ancak Şahin ve adamlarını hiç tahmin etmedikleri bir son beklemektedir. Sibel ve Ayşe arasındaki gerginlik, Ayşe’nin büyük bir kırılma yaşamasıyla birlikte son bulur. 

Ayşe konağın ortasında Sibel’in annesi olduğunu haykırır. Kardeşini, kendi kazdırttığı mezarın başında ölü gibi bulan Kadriye, hayatının en büyük pişmanlıklarından birini daha yaşar. Sırtında taşıyarak yola kadar indirse de, Fikriye için çok geç olma ihtimali büyüktür. 

Oğuz, Serdar’ın, Kendal’ın adamları tarafından öldüresiye dövüldüğünü görünce Kendal’ın ofisini basar. Yaptıklarından tereyağından kıl çeker gibi sıyrılan Kendal Oğuz’un üzerine gitmekten vazgeçmez. Ancak Kendal’ın haberinin olmadığı şey, Kenan’ın, yarım kalan hesapları kesmek üzere son derece kararlı bir şekilde, yola çıkmış geliyor olmasıdır.





Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]