Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Karagül Kenan Karakteri Kimdir - Karagül Kenan Gerçek Adı ?

Karagül Kenan Karakteri Kimdir - Karagül Kenan Gerçek Adı ?,Karagül Kenan karakterini kim oynuyor gerçek ismi ne ,Karagül Kenan karakteri Saruhan Hünel Kimdir Biyografisi nereli kaç yaşında


Fox TV'nin sevilen dizisi Karagül'de yepyeni bir oyuncu daha katılıyor.Yavuz Bingöl'ün diziden ayrılmasından sonra Kenan Karakteri için  Daha önce Bülent İnal'ın ve İbrahim Kendirci'nin ismi de geçmişti ama yapımcılar Saruhan Hünel'de karar kıldı.

Saruhan Hünel Karagül dizisinde Kenan karakterini canlandıracak. Kenan karakterinin 76. bölümden itibaren diziye dahil olması bekleniyor. 

Peki Saruhan Hünel Kimdir Saruhan Hünel Biyografisi 


Saruhan Hünel, 7 Ocak 1970'de İstanbul'da dünyaya geldi. Uzun süredir oyunculuk yapan yakışıklı oyuncu daha önce bir çok sevilen dizide rol aldı. Saruhan Hünel'in 1998 ve 2002 yılları arasında rol aldığı Aynalı Tahir dizisi hala hafızalardan silinmedi. Hünelcanlandırdığı Tilki Ekrem karakteri hala hafızalarda.

Saruhan Hünel'in rol aldığı diziler: Yasak Sokaklar, Aynalı Tahir, Güzel Günler, Yılan Hikayesi, Kaybolan Yıllar ve Araf Zaman. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]