Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kardeş Payı Eda Diziden Neden Ayrıldı - Kardeş Payı Eda Diziden Ayrıldı mı

Kardeş Payı Eda Neden Ayrıldı - Kardeş Payı Eda Diziden Ayrıldı mı,Kardeş Payı Eda diziden neden ayrıldı,kardeş payı eda karakteri diziden neden ayrıldı,İpek Yaylacıoğlu kardeş payından neden ayrıldı 


İpek Yaylacıoğlu diziden neden ayrıldı?

Eda karakteriyle dizide önemli bir yer edinen İpek Yaylacıoğlu Kardeş Payı dizisinden ayrıldı. Sevenleri diziden neden ayrıldığın merak ediyor. İpek Yaylacıoğlu kimdir?Kardeş Payı dizisinde Eda rolündeki İpek Yaylacıoğlu diziden ayrıldı mı?


Star TV’de ikinci sezonuyla yayınlanan sevilen dizi Kardeş Payı’nda flaş gelişme. Murat Cemcir, Seda Bakan ve Ahmet Kural’ın başrollerde oynadığı Kardeş Payı dizisinin önemli karakterlerinden olan Eda’yı canlandıran İpek Yaylacıoğlu’nun diziden ayrıldığı iddia edildi. Dizide Metin’in (Ahmet Kural) eczacı sevgilisi rolündeki Yaylacıoğlu’nun ayrılma kararını, evlendikten sonra aldığı söyleniyor.

Sevilen dizi Kardeş Payı'ndan ayrılık haberi geldi. Başrollerinde Murat Cemcir, Seda Bakan ve Ahmet Kural'la Star TV'de ikinci sezonu devam eden dizide Metin'in (Ahmet Kural) sevgilisi rolündeki İpek Yaylacıoğlu diziden ayrıldı. Eda karakteriyle dizide önemli bir yer edinen Yaylacıoğlu'nun, bu kararını evlendikten sonra aldığı söyleniyor.


AYRILIĞIN İLK İŞARETİNİ VERMİŞTİ


Yönetmen Selçuk Aydemir'in çekimlerden sonra "Kardeş Payı'na yaptığı inanılmaz katkılardan ötürü İpek Yaylacıoğlu'na teşekkür ediyoruz" demesi ayrılığın ilk işaretini vermişti.


İPEK YAYLACIOĞLU KİMDİR?
1984 İstanbul doğumlu olan İpek Yaylacıoğlu oyuncu, desinatör ve fotoğrafçıdır. İpek Yaylacıoğlu, Nişantaşı Işık Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Londra’da şapka tasarımı eğtimi almış; diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursunada gitmiştir. İpek Yaylacıoğlu oyunculuğa küçük yaşta; Ziraat Bankası, Profilo, Çikilop gibi markaların reklam filmleriyle başladı. Ayrıca Wicked adında bir tasarım markası vardır. İpek Yaylacıoğlu, ilkokul arkadaşı olan işadamı Hakan Usta ile 20 Aralık’ta evlendi.

İpek Yaylacıoğlu’nun Oynadığı Film: Başka Semtin Çocukları , 2008
İpek Yaylacıoğlu’nun Oynadığı Diziler
Ihlamurlar Altında , 2005-2007
Senden Başka , 2007
Elif , 2008
Çemberin Dışında , 2008
Kavak Yelleri , 2009
Arka Sokaklar , 2009-
Kardeş Payı , 2014-
İpek Yaylacıoğlu’nun Oynadığı Reklamlar
Arko Nem Nar&Üzüm , 2011
Ülker Golf Fantasia ,2009
Eti İkidebir , 2008
Alpella, 2006
Motogp , 2005
Siemens, 2005
Fanta, 2003
Tuborg Basın İlanı , 2003
Ace , 2003
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

9 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]