Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kertenkele 21.Bölüm Fragmanı İzle (21 Mart 2015 Cumartesi)

Kertenkele 21 mart fragmanı, Kertenkele 21.Bölüm fragmanı izle , Kertenkele 21.Bölüm Fragmanı 21 Mart Cumartesi, Kertenkele 21.Bölüm izle, Kertenkele 21.fragmanı yeni bölüm izle

Atv ekranlarında yayınlanan Kertenkele 21. Bölümü ile 21 Mart 2015 Cumartesi günü ekranlara gelecek. Kertenkele 21. Bölüm Fragmanı burada sizlerle olacak.

İsterseniz Kertenkele de geçen hafta neler oldu hatırlayalım ;


Cumartesi 20:00Tülin'in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür. Ama Tülin, duyduğu sırrın arkasındadır. Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktır. Tülin'in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmektedir. Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarlarlar. Her şey istenildiği gibi giderken Şevket'in nikâh hediyesi olarak Zehra'ya verdiği çanta tüm planları altüst eder. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindedir. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra'da olduğunu öğrenirler. Çanta artık Zehra'nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele'nin peşine düşerler. Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele'yi çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir. 
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]