Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiraz Mevsimi 37.Bölüm Fragmanı İzle (21 Mart 2015 Cumartesi)

Kiraz Mevsimi 21 mart fragmanı izle, Kiraz Mevsimi 37.Bölüm Fragmanı İzle 21.03.2015, Kiraz Mevsimi 37.Bölüm fragmanı, Kiraz Mevsimi 37.Bölüm Fragmanı 21 Mart Cumartesi, Kiraz Mevsimi 37.Bölüm yeni bölüm izle

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi 37. Bölüm ile 21 Mart 2015 Cumartesi günü ekranlara gelecek. Kiraz Mevsimi 21 Mart ta yayınlanacak 37. Bölüm fragmanı burada sizlerle olacak.

Kiraz Mevsimi'nde Geçen Hafta ; 


İzlediği iddia görüntüleriyle yıkılan Öykü ne yapacağını bilememektedir. Kalbi Ayaz'ı terk etmeye izin vermezken, kırılan gururu da affetmesine izin vermemektedir. Kararını verir."

Hiçbir şey olmamış gibi eve döneceğiz. Herkes bizi evli bilecek. Ama baş başa kaldığımız her an her saniye bu iddiayı burnundan fitil fitil getireceğim."Ayaz kabul eder. 

Öykü'nün istediği oyunu oynayacaktır. Eve dönen iki aşığın arasında kıyasıya bir savaş başlar. Tutku, gerilim ve eğlence dolu bu mücadele sürpriz bir karşılaşmamın ardından tatlıya bağlanır. Ancak Mete'nin telefonu Ayaz'ın hayatında yeni bir dönemin de başlangıcı olur. Mete’nin uzattığı fotoğraf kime aittir?

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]