Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Kiraz Mevsimi Necmiye Kimdir - Gerçek Adı (Zeynep Kankonde)

Kiraz Mevsimi Necmiye Kimdir - Kiraz Mevsimi Necmiye Karakteri Gerçek Adı,Kiraz Mevsimi Necmiye karakterini kim oynuyor gerçek ismi ,Zeynep Kankonde kimdir kaç yaşında ,Zeynep Kankonde hangi dizilerde oynadı ,Zeynep Kankonde biyografisi

Fox TV'nin başrollerini Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun paylaştığı dizi 'Kiraz Mevsimi'nin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. TV yayınına veda ettikten sonra bir süre internet üzerinden izleyiciyle buluşan ve internet yayını da sonra eren 'Ulan İstanbul ' dizisinde Şehriban karakterini canlandıran Zeynep Kankonde Kiraz Mevsimi'nin kadrosuna katıldı. Kankonde kadroya katıldığını Twitter hesabından duyurdu.


Ulan İstanbul dizisinde Şehriban karakterine hayat veren Zeynep Kankоnde cumartesi gününün en çok izlenen dizilerinden Kiraz Mevsimi dizisine dahil оldu. Zeynep Kankonde, Kiraz Mevsimi dizisinde Necmiye Hala karakterini сanlandıraсak.

Zeynep Kankonde Biyografisi ;

Zeynep Kankonde, 3 Mart 1980 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur.
1997 yılında başladığı Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde ve Ekol Drama'da öğretmenlik yaptı. Çeşitli televizyon dizilerinde oynadı ve sinema filmlerinde seslendirme yaptı. Birkaç reklamda da rol aldı. 2013 yılında Vanish Tül, 2012 yılında İş Bankası reklamında oynadı.
2012 yılında başrolde Erdal Özyağcılar’ın olduğu “2 Yaka Bir İsmail” dizisinde Atiye karakterini canlandırdı. (biyografi kaynak : biyografi.info)

Zeynep Kankonde, 2014 yılında başrollerinde Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Sevtap Özaltun, Kaan Yıldırım’ın oynadığı “Ulan İstanbul” dizisinde Komiser Ceyhun’un annesi Şehriban’ı canlandırdı.

Zeynep Kankonde, 31 Aralık 2004 tarihinde Kongo’lu Christian Kankonde ile evlendi. Emma (d.2005) adında bir kızı vardır.

Filmleri ve Dizileri :
2014 - Ulan İstanbul (Şehriban) (TV Dizisi)
2013 - Kayıp (TV Dizisi)
2012 - Merhaba Hayat
2012 - Otel Transylvania (Türkçe Seslendirme) ( (Sinema Filmi) )
2012 - 2 Yaka Bir İsmail (Atiye) (TV Dizisi)
2010 - Şehrayin (Sibel Öztürk Seslendirmesi) (TV Dizisi)
2010 - Güz Gülleri (Gülsün) (TV Dizisi)
2009 - Kırık Kalpler - Ritmini Arayan Kalpler (TV Dizisi)
2007 - 2008 - Tek Türkiye (Nevra Sayar Seslendirmesi) (TV Dizisi)
2005 - Beşinci Boyut (TV Dizisi)
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]