Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 65.Bölüm Fragmanı İzle 20 Mart 2015

Medcezir 65.Bölüm Fragmanı İzle 20 Mart 2015 , Medcezir 65.Bölüm fragmanı, Medcezir 65.Bölüm Fragmanı 20 Mart Cuma, Medcezir 65.Bölüm izle, medcezir fragmanı, Medcezir Yeni Bölüm Fragmanı izle


Medcezir 65 Bölümü ile 20 Mart 2015 Cuma Akşamı Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Medcezir 65. Bölüm Özeti ve Medcezir 65. Bölümde neler olacak burada sizlerle

İsterseniz 64. Bölümde Neler Oldu bir hatırlayalım ;
Mira Altınköy’e dönmemekte kararlı! Yaman ve Mira tekrar görüşebilecek mi?


Mira’nın yenilgiyi kabullenip, Altınkoy’u terk etmesi Yaman’ı derinden yaralar. Mira yeni hayatına alışmaya çabalarken Yaman’ın duyduğu acıyı kalbinde hisseder. Herkes için en doğru olanı yaptığını ümit eden Mira geri dönmemeye kararlıdır.

Mira’nın yokluğunu sindirmeye çalışan Yaman’a bir darbe de annesinden gelir.  Oğlunun başına gelenlerden hesap sormak için Sude’nin kapısını çalan Nevin gerçekleri herkesin suratına haykırır. Kenan’ın yürüyemeyeceğini öğrenen Yaman için durum artık içinden çıkılmaz bir hal almıştır.
Uzun bir süre görüşemeyeceklerini düşünen Yaman ve Mira’yı, Kenan’ın vurulması olayında ortaya çıkan sürpriz tanık hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. 
Son yaşananlardan sonra Asım Şekip Kaya’ya bir çıkış yolu bulmak isteyen Sedef’in aklına gelen fikir Selim’in de katkısıyla tüm aileyi bir araya getiren gecenin davetiyesi olur. Yaman, Mira’nın Altınkoy’a dönüşünü nefesini tutmuş şekilde beklerken duyulan siren sesleri gecenin hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacağının habercisidir..
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]