Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 66. Bölüm Fragmanı İzle (27 Mart 2015)

Medcezir 66. Bölüm Fragmanı İzle (27 Mart 2015 ), 27 Mart Medcezir 66. Bölüm özeti, Medcezir 66. Bölüm Özeti izle, Medcezir 66.Bölüm Fragmanı izle 27 Mart Cuma, Medcezir 66.Bölümde neler olacak,medcezir 27.03.2015 66. bölüm fragmanı izle 

Star Tv ekranlarında yayınlanan Medcezir 66. Bölümü ile 27 Mart 2015 Cuma günü ekranlara gelecek. Medcezir 66. Bölümde Neler Olacak ? 


medcezir 65. Bölümde Neler Oldu ?

Kenan’ın tekerlekli sandalyesiyle yaptığı gövde gösterisi, amacına ulaşır ve Mira’yı büyük bir vicdan azabına mahkum eder. Mira, gecenin ağırlığı altında kendini kaybeder ve gözünü hastanede açar. Doktorunun ağzından dökülen birkaç kelime, Mira’nın geleceğini ve hayallerini belirlemede önemli bir rol oynayacaktır.

Kenan’ın intikam hırsından nasibini alan bir tek Mira olmamıştır. Hastanenin bir diğer odasından çıkan haber de, birçok insanın hayatını değiştirebilecek niteliktedir.

Kenan’a karşı hissettiği suçluluk duygusundan biraz olsun kurtulmak isteyen Mira, çareyi arabasını satmakta bulur. Mira’nın, vicdanında boğulmamak için çaresizce çırpındığını gören Yaman, ona bir nefes olabilmek için uğraşacaktır.

Selim ve Sedef’in konuşmalarına kulak misafiri olan Mert, hedefi şaşmış bir haberin kurbanı olur ve duydukları karşısında Yaman’ı da kurmaca bir cennet hayaline uçurur. Yaman bu hayalin çocuksu heyecanıyla yükselirken, öğreneceği gerçek onun yere çakılmasına neden olacaktır.

Mira, ortaya çıkan  yeni gerçekle darmadağın olur, artık Mira için bu acının sorumlusuyla hesaplaşma zamanı gelmiştir. 


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]