Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir 67. Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı ?

Medcezir 67. Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı,emedcezir 67. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı medcezir bitiyor mu neden yok,Medcezir 67. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı ?

Medcezir 67. yeni bölüm fragmanı Neden Yayınlanmadı ?

Merakla beklenen Medcezir 67. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. bu hafta yine yepyeni bir bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan Medcezir dizisi için heyecan dorukta. Peki Medcezir yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?  


Geçen hafta neler oldu ?

Yaman'ın Mira’ya yaptığı sürpriz, Mira'yı çok sevindirir. Bu coşku, Yaman’ın verdiği zor kararın yükünü de hafifletecektir. Ancak, bu mutluluğun sesini Narlıçeşme’nin gürültüsü bastırır. Birden bire kendilerini, komşu evin hayat hikayesinin tam ortasında bulurlar. 

Sude’nin test sonuçlarının yankısı Kenan’a ulaştığında, Kenan bunun kaderin kendisine verdiği ikinci bir şans olduğunu hisseder ve bir an önce Sude ile konuşmanın yollarını arar. 

Sude’nin elinde tuttuğu test sonuçları, herkesin elini yakan bir alev topuna dönerken, Asım Şekip Kaya’nın öfkesi bu ateşle büyüyecektir.

Yaman'ın kendisinden habersiz burs çekini bozmasından Selim'in haberi olur. Yaman'la aralarındaki mesafenin giderek büyümesinden huzursuzdur.

Mira’ya sürpriz yapma şansını Yaman yüzünden kaçıran Orkun eskisinden daha hırslı bir şekilde Sude’nin kapısını çalar.  Aynı saatlerde Kenan da Altınkoyda'dır ve Asım test sonucu yüzünden çok öfkelidir. Yaman ve Mira, Sude’nin arabasını terk edilmiş olarak bulduklarında, Sude’nin esrarengiz kayboluşuyla ilgili bütün gözler, Kenan'a ve Asım Şekip Kaya'ya çevrilir.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]