Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Medcezir Ali Karakteri Kimdir - Gerçek Adı (Turan Cihan Şimşek)

Medcezir Ali Karakteri Kimdir - Gerçek Adı,Medcezir Ali Karakterini kim oynuyor gerçek adı ,turan cihan şimşek kimdir kaç yaşında nereli resimleri,Medcezir Aras Karakteri Burak Deniz Biyografisi twitter adresi nerede okuyor


TV'nin başarlı dizilerinden Medcezir'in kadrosuna yeni bir isim katıldı. Turan Cihan Şimşek, kadronun yeni ismi olurken, oyuncunun canlandırdığı Ali karakteri, Mira'nın yeni taşındığı mahalledeki komşusu Süreyya'nın yeğeni olarak izleyiciyle yeni bölümde buluşacak.

Turan Cihan Şimşek Kimdir - Cihan Şimşek Biyografisi (Vikipedia), 06.08.1992'de Almanya'nın Bad Säckingen şehrinde doğmuştur. Şu an İstanbul'da yaşamaktadır. Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmış ve aynı zamanda Krispi ,Haribo ,Eti Cin reklamlarında da yer almıştır. Disney Channel Türkiye'de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde başrolde, Metehan karakterini canlandırmaktadır.
Dizinin bir parçası olarak çekilen Zil Çalınca Avı isimli Disney Channel'ın TV filminde Metehan karakteriyle başrol üstlenmiştir. Miray Daner'inde rol aldığı Merhaba Hayat dizisinde bir bölümlük konuk oyuncu olarak yer almış ve Miray Daner'in sevgilisi Rüzgar'ı canlandırmıştır. Turan Cihan Şimşek, başrolünde olduğu Zil Çalınca dizisiyle birlikte Türkiye'de daha fazla tanınmayı başarmış ve büyük hayran kitlelerine ulaşmıştır
Zil çalıcada sonra Trt1 'de yayınlanan Bir Yastıkta dizisinde Poyraz karakterini canlanlandırmıştır.Şuan Trt1'de yayınlanan Beni Böyle Sev'de Deniz karakterini canladırmaktadır.


Filmler

2012 Zil Çalınca Avı Cihan Kerem Çakıroğlu

Diziler

2009-2010 Bez Bebek Selim Yardımcı Oyuncu
2012- Zil Çalınca Metehan Başrol
2012 Merhaba Hayat Rüzgar Konuk Oyuncu
2013 Bir Yastıkta Poyraz Yardımcı Oyuncu
2013 Beni böyle Sev Deniz Yardımcı Oyuncu
2015        Medcezir Ali Karakteri
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]