Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Milat Gökçe Karakteri Kimdir - Gerçek Adı (Burcu Kara)

Milat Gökçe Karakteri Kimdir - Gerçek Adı (Burcu Kara),Milat Dizisi Gökçe Karakterini oynuyor gerçek ismi ,Milat Gökçe Karakteri Burcu Kara Kimdir,Burcu Kara Biyografisi resimleri nereli kaç yaşında,Burcu Kara oynadığı diziler ro aldığı diziler  twitter adresi 


GÖKÇE EROĞLU Burcu Kara Kimdir ?

GÖKÇE EROĞLU
Stratejik Analiz Uzmanı… Yaptığı detaylı analiz, araştırma ve isabetli tespitlerden kaynaklı, Murat Bey ve Müsteşar Bey’in ortak kanaatiyle, Stratejik Analiz Başkanlığı’ndan, İstihbarata Karşı Koyma Başkan Yardımcılığı'na getiriliyor. Türkiye içinde üst düzey karşıt yapılanma hakkında detaylı bilgi ve değerlendirmeye sahip… Ekip’in Murat Bey’den sonra gelen sorumlusu ve operasyonları organize eden yetkili kişi. Pratik zekalı, akılcı, araştırmacı ve detaycı. Bekar.

Burcu Kara Kimdir (Vikipedia)(d 1 Mart 1980, Bursa) Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Ailesinin ilk çocuğu olmasıyla birlikte anne ve babasının öğretmenlik yapmasından dolayı ilkokula 4,5 yaşında başladı ve 9 yaşında ilkokulu bitirdi. 16 yaşında üniversite sıralarıyla tanışmış, 20 yaşında üniversiteyi bitirmişti. 2000 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü´nden mezun oldu. Eskişehir´de okurken aynı zamanda yerel kanallarda da sunuculuk yaptı. Sonra Bursa´ya dönerek, kendi mesleği olan yatırım uzmanlığını yapmaya başladı, fakat umduğu heyecanı bu meslekte bulamadı ve diksiyon ve spikerlik kursları için İstanbul´a gidip gelmeye başladı.

Olay TV´de program sunmasının ardından Kanal D´de çalışma fırsatını yakaladı, bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 2002 yılında "Haber Spikeri" olarak haberleri sunmaya başladı. Bursa´da ki kariyerini ve ailesini bırakarak İstanbul´a yerleşti. Radyo D ve Radyo Foreks´te de haber spikerliği yaptı.

Şahika Tekand´da oyunculuk dersleri almaya başladı ve kısa bir süre sonra Haziran Gecesi'nde "Duygu" karakterini canlandırma fırsatını yakaladı. O Şimdi Mahkum filminde spiker kız ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminde Prenses Maya karakteriyle karşımıza çıktı. 2005 yılında Cine 5 kanalında "Cinesinema" programının, 2007 yılında Show Max kanalında "Burcuyla" programının sunuculuğunu üstlendi.2007 yılında, "Sadri Alışık Tiyatrosu"nda sahnelenen bir "Atıf Yılmaz" eseri olan "Güllü"nün tiyatro versiyonunda Kerem Alışık ile başrolleri paylaştı. Ardından Elveda Derken dizisinde "Zeynep" rolünü canlandırdı. İpsiz Recep adlı yapımda da rol aldı.


2011 yılında kendisiyle aynı mesleği paylaşan oyuncu Buğra Gülsoy ile evlenmiştir. 02 Ağustos 2012 tarihinde Buğra Gülsoy'la olan evliliklerini sonlandırmışlardır.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]