Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Poyraz Karayel 12. Bölüm Fragmanı İzle (25 Mart 2015)

Poyraz Karayel 12. Bölüm Fragmanı İzle (25 Mart 2015),poyraz karayel 12. bölüm fragmanı izle,Poyraz Karayel 12. Bölüm İzle (25 Mart 2015),poyraz karayel yeni bölüm fragmanı izle


Poyraz Karayel (12.Bölüm) yeni bölümüyle 25 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak.Poyraz Karayel yeni bölümü ile 25 Mart 2015 tarihinde Kanal D ekranlarında.

Poyraz Karayel 11. Bölümde Neler Oldu  -  Poyraz’ın Ayşegül’ün ifadesiyle kurtulduğunu öğrenen Bahri büyük bir şaşkınlık içindedir. 


Kendisinden bir şeyler saklandığına emin olan Bahri, Ünsal'ın oyunuyla Ayşegül ve Poyraz’ı beraber görür...

Hikaye ve Künye

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]