Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Racon Ailem İçin Adnan Karakteri Kimdir - Racon: Ailem İçin Adnan Gerçek Adı

Racon: Ailem İçin Adnan Karakteri Kimdir - Racon: Ailem İçin Adnan Gerçek Adı,Racon: Ailem İçin Adnan Korhan karakterini kim oynuyor gerçek ismi ,Racon: Ailem İçin Adnan karakteri Seçkin Özdemir Kimdir , Seçkin Özdemir Byografisi ,Seçkin Özdemir kaç yaşında hangi dizilerde oynadı rol aldığı diziler resimleri

Racon: Ailem İçin dizisi oyuncusu Seçkin Özdemir dizide hangi rolde oynuyor? Racon: Ailem İçin dizisinde Adnan Korhan rolünü kim canlandırıyor? Seçkin Özdemir'in Racon: Ailem İçin dizisinde oynadığı Adnan Korhan karakter açıklaması

Oyuncu
Seçkin Özdemir
Rolü
Adnan Korhan

Karakter Açıklaması
Kenan'ın oğlu. Çapkın, hırslı, kıskanç, etkileyici.

Seçkin Özdemir Kimdir Seçkin Özdemir Biyografisi (Vikipedia)(d. 25 Ağustos 1981 - İstanbul) Radyo ve televizyon programcısı, oyuncu,dj ve sunucu.


Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için Kocaeli’ye gitti. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Ardından “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM” de tiyatro eğitimi aldı.

Kariyeri
2000 senesinde Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. 2002 senesinde yapmaya başladığı “Brainstorm”isimli radyo show programı Kocaeli’de büyük ilgi gördü ve program 2004’e kadar devam etti. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak kalabalıklara performans sergiledi.

2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televizyon programı da yapmaya başladı. 2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı. 2 sene Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sundu ve ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı.

Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı.

2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan'ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırmıştır. Sanatçı son olarak Al Yazmalım isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynamıştır. 2013 yılı Mart ayında başlayan ve "I'm Sorry, I Love You" adlı bir Kore dizisinden uyarlanan "Bir Aşk Hikayesi" adlı dizide Damla Sönmez ile başrol oynamıştır.2014 yılın Aralık ayında başlayan "Günahkar" dizisinde Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse ile başrol oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler 

Yaban Gülü - 2008
Muhteşem Yüzyıl - Leo - 2012
Al Yazmalım - İlyas - 2011-2012
Bir Aşk Hikayesi - Korkut Ali - 2013-2014
Günahkar - Ali Yusuf Tan - 2014

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]