Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Reyting Sonuçları Açıklandı 30 Mart 2015 Dizi Reytingleri

Reyting Sonuçları Açıklandı 30 Mart 2015 Dizi Reytingleri,reyting sonuçları açıklandı mı 30 mart 2015,dizi reyting sonuçları 30.03.2015,hangi dizi reyting birincisi oldu ,30 mart 2015 dünkü reyting sonuçları en çok izlenen dizi ,paramparça reyting sonuçları, karadayı reytingleri nasıl kaçıncı oldu

Reyting Sonuçları Açıklandı (Ayrıntılı Canlı Son Dakika )

Dünkü reyting sonuçları açıklandı.(30 Mart 2015). Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça Reytingleri Nasıl kaçıncı oldu ? Günün en çok izlenen dizisi Paramparça oldu . TOTAL de ve AB reytinglerinde reyting birincisi dizi günün en çok izlenen dizisi oldu.
Survivor All Star reytingleri ; TOTAL de ve AB reytinglerinde 2. sırada tamamladı. Survivor All Star TOTAL de 8.44 izlenme reytingi ile 2. sırada yer alırken , AB reytinglerine göre ; 8.85 lik izlenme oranıyla günün en çok izlenen tv programı oldu .

Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı Reytingleri ise ;  TOTAL de ve AB reytinglerinde 3. sırada tamamlayarak Paramparça Dizisinin ardından en çok izlenen en çok izlenen dizi oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler programı ; TOTAL de 5. sırada AB reytinglerine göre 4. sırada tamamladı .

Ayrıntılı 30 Mart 2015 Pazartesi Reyting Sonuçlarını İncelemek İçin TIKLAYIN
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]