Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Şeref Meselesi 18.Bölüm Fragmanı İzle (22 Mart 2015 Pazar)

Şeref Meselesi 18.Bölüm fragmanı İzle 22 Mart 2015 , Şeref Meselesi 18.Bölüm Fragmanı 22 Mart Pazar, Şeref Meselesi 18.Bölüm izle, Şeref Meselesi 18.Bölüm özeti, Şeref Meselesi 22 mart pazar yeni bölüm fragmanı izle 22.03.2015

Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi yeni bölümü 18. Bölümü ile 22 Mart 2015 pazar günü ekranlara gelecek. Şeref Meselesi 18. bölüm fragmanı burada sizlerle olacak .

Şeref Meselesinde geçen hafta neler yaşandı bir hatırlayalım ;Emir ve Levent’in güvenli eve yerleştirdiği Nihat, başına bir şey gelmesi durumunda arkasından ortalığı karıştıracak bir kayıt hazırlar.

Yiğit’in Kübra’ya olan ilgisi her geçen gün daha da artmaktadır. Durumu fark eden Sibel’in sessizce oturmaya hiç niyeti yoktur.


Emir, Nihat’ın gizli tanıklık yaparak kurtulacak olmasını bir türlü içine sindiremez. Genç adam, abisini kurtarmak için son kez Yiğit’i uyarır. Yiğit ise duyduklarından sonra hemen harekete geçer. Hakkı’nın da desteğiyle Nihat’a büyük bir operasyon düzenler.

Kübra ve kızı ile yeni bir hayata başlama hazırlıkları yapan Yiğit, Nihat’tan tamamen kurtulduğunu düşünür. Ancak tüm tezgahları ortaya çıkartacak sürpriz kayıt Emir’in eline geçer. Durumu haber alan Hakkı ve adamları kaydı ele geçirebilmek için seferber olur. Sibel, hiç farkında olmadan bir anda olayların tam ortasına düşer. Yiğit, genç kızın hayatını kurtarmak için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalır.
>
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]