Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Star Tv Elimin Lezzeti - Elimin Lezzeti Başvuru Formu

Star Tv Elimin Lezzeti - Elimin Lezzeti Başvuru Formu,Star Tv Elimin Lezzeti - Elimin Lezzeti haftanın finali izle,Star Tv Elimin Lezzeti izle , Elimin Lezzeti tarifleri , Elimin Lezzeti yarışmacılar


Yüzde yüz yerli format olarak hazırlanan ve dünyada pek çok ülkede yayınlanan “Elimin Lezzeti” çok yakında Star’da başlıyor.


Sunuculuğunu ünlü oyuncu ve sunucu Hande Katipoğlu’nun yapacağı, şef olarak da alanında bir numara olan Türk Aşçı Milli Takım üyesi Esat Özata’nın yer alacağı Elimin Lezzeti yarışmasında her hafta birbirinden iddialı 4 kişi haftanın şampiyonu olmak için yarışacak.

Kuralar çok basit 

Elimin Lezzeti’nde dört yarışmacı, her gün uzman aşçı Esat Özata’nın verdiği yemekleri tariflerine uygun yapmaya çalışacak. Tüm yarışmacılar aynı malzemelerle ve ölçülerle aynı yemeği en lezzetli haliyle yapmak için uğraşacak. Ancak Elimin Lezzeti’nde asıl heyecan final dakikalarında yaşanacak.

Her günün sonunda tadım odasında puanlama heyecanı  yaşanacak. 

Elimin Lezzeti’nde yarışmacılar kendi yemekleri de dahil tüm yemekleri gözleri bağlı olarak tadacak ve puanlayacak. Gözleri bağlı bu tadımlarda yarışmacılar kendi yemeklerine en düşük puanı verebilecekleri gibi en dişli rakiplerine yüksek puanlar verebilir. Bu heyecana şef Esat Özata’nın vereceği puanlar ve yapacağı değerlendirmeler de eklenecek.Beş günün sonunda en yüksek puanı alan haftanın şampiyonu kim olacak.


Elimin Lezzeti 6 Nisan 2015 Pazartesi İlk bölümü ile keranlara gelecek .
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]