Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star 21 Mart 2015 Ödül Oyunu Kim Kazandı ?

Survivor All Star 21 Mart 2015 Ödül Oyunu Kim Kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi,21 mart 2015 survivor all star ödül oyununu kim kazandı ,21 mart 2015 survivor ödül oyunu ünlüler mi gönüllüler mi kazandı ,21 mart 2015 survivor all star izle,survivor ödül oyunu izle 

21 MART CUMARTESİ 20:00'DE SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)

Bu hafta yarışmacılar hangi ödül için yarışacak?Survivor Ödül Oyunu Kim Kazandı 21 Mart 2015

Ödül Oyununu Gönüllüler Kazandı .İşte Ayrıntıları ;

Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler ada şartlarında yaşamakta büyük zorluk çekiyor. Gelmiş geçmiş en zor Survivor’da yarışan ve yaşamlarını sürdürmeye çalışan yarışmacılar için ödül oyunları büyük önem taşıyor. 


Sağlık sorunu nedeniyle adadan ayrılmak zorunda kalan Ahmet Dursun’un gidişinden sonra ünlüler takımında dengeler nasıl olacak? Son iki haftadır güç kaybı yaşayan ünlüler takımı bu hafta nasıl bir performans sergileyecek?


Survivor All Star Yeni Bölüm Başladı .. Survivor All Star ödül oyunu canlı takip ediyoruz. Canlı TV8 izle meye devam ediyoruz..

 Ödül iki parça hem mideye hem ruha hitap eden bir ödül .

Ödül açıklanıyor.  Kazanan Takım ; Ödül Omlet adam başı iki tane omlet ve birer dilim ekmek ;

2. Ödül açıklanıyor; İsbir yatak sponsporluğunda bir hafta yatak ödülü ..Hilmi kaçırdı .2-0 devam ediyor

Anıl Attı 2-1 oldu Gönüllüler önde.

Hasan attı . 3-1 Gönüllüler önde canlı tv8 

Pascal kaçırdı halen 3-1


Bozok kaçırdı.

Hakan Kaçırdı 

 Turabi attı 4-1 OlduHasan Attı 6-1 Gönüllüler önde canlı tv8 survivor ödül oyunu izle.

Pascal attı 6-2 oldu

Pascal kurtardı Hilmi Cem kaçırdı . Anıl geliyor Anıl attı 7-4 oldu Gönüllüler önde Ünlüler arayı kapatmaya başladı ..Hasan attı 8-4 oldu canlı takip ediyoruz  . Erkeklerde Gönüllüler önde ..Pascal geliyor kalede Hasan ,Pascal harika attı durum 8-5 oldu ...Bozok geliyor ve attı durum 9-5 Gönüllüler önde..Şimdi Doğukan geliyor.Yine kötü bir atış kaçırdı son olarak Turabi geliyor atarsa erkeklerde Gönüllüler kazanmış olacak . Turabi kaçırdı ...Hakan attı 9-6 oldu 


Hilmicem geliyor. Atarsa ilk tur Gönüllülerin 10-6 kazanan takım Gönüllüler (Erkeklerde)


Şimdi kızlarda oyun başlıyor..

İlk olarak Özlem geliyor kalede Merve Aydın .. Özlem harika attı Gönüllüler kızlarda 1-0 öne geçti.Almeda çok kötü attı 1-0 devam ediyor . Nadya geliyor kaçırdı halen 1-0 devam ediyor.


Merve Oflaz geldi . Kaçırdı halen 1-0 .Şimdi ise Serenay geliyor harika attı durum 1-1 oldu ..Sahra geliyor Merve Aydın kurtardı durum 1-1 devam ediyor. Şimdi Merve Aydın atış yapacak kalede Sahra ancak Merve Aydın Atamadı..


Gönüllüler (Kızlar ) 10-5 kazanarak 21 Mart 2015 Survivor All Star Ödül Gönüllüler kazandı .Ödül olan Yatak ve Omlet ödülünü Gönüllüler kazandı.Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]