Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star 30 Mart 2015 Ödül Oyunu Kim Kazandı

Survivor All Star 30 Mart 2015 Ödül Oyunu Kim Kazandı,30 mart 2015 survivor ödül oyununu hangi takım kazandı ünlüler mi gönüllüler mi,Survivor All Star 30.03.2015 Ödül ne böreği kim kazandı 

30 MART PAZARTESİ / 20.00'DE: SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)

Ödül Oyunları Onlar İçin Çok Önemli! Hangi Takım Ödülü Kazanacak? Ödül oyunu başladı . Sahra Merve Aydın ile eşleşti ancak Sahra Düştü. Canlı takip ediyoruz canlı tv8 izle . Sahra iki oyun bekleyecek . (Canlı TV8 İzle) Acun Ilıcalı'nın Süprizi Coca Cola oldu . Börek Ödülü nün yanında Coca cola süprizi.


30 Mart 2015 Survivor All Star Börek Ödül Oyununu Kazanan Gönüllüler. 6-1 önde olmalarına rağmen ,6-1 den sonra geriden gelip 10-6 kaybeden Ünlülerde SMS oylama Sonuçları öncesi moraller bozuk. Kısaca Börek Ödülü kazanan GÖNÜLLÜLER.


Hakan Hilmi Cem ile eşleşti Hilmi Cem önde .Kazanan Hilmi Cem Ünlüler 1-0 Öne geçti Ünlüler 4-1 Önde canlı devam ediyor.

Durum 4-2 oldu Ünlüler halen önde .Doğukan Bozok eşleşmesinde kazanan Bozok oldu ve durumu 4-2 ye getirdi.

Nadya Almeda eşleşti . Kazanan Almeda durum 5-2 Turabi Hakan eşleşmesinde kazanan Hakan ve durum 6-2. Nadya Merve OFLAZ eşleşmesinde kazanan Nadya durum 6-3 oldu.Durum 6-4 oldu . Pascal Bozok ile eşleşti kazanan Pascal .Begüm Sahra eşleşti . Kazanan Sahra .Durum 6-5 oldu.Begüm Merve Aydın eşleşti kazanan Begüm .


Serenay Özlem eşleşti Futbolcu olan Serenay atamadı ve Özlem Attı durumu 8-6 yaptı.


Şimdi en iyi 2 kız ve 2 erkek eşleşmesi. Merve Aydın Sahraya karşı canlı oyun başladı .. Survivor All Star Börek Ödülü nde Gönüllüler çok avantajlı . Kazanan Sahra durumu 9-6 ya getirdi.Survivor All Star’da Cumartesi günkü muhteşem ödülden sonra yarışmacılar yine çok önemli bir ödül için yarışacak. Ödülü kazanmak için ise zorlu bir parkur yarışmacıları bekleyecek. Bugün hangi ödül için yarışacaklar? Ünlüler mi gönüllüler mi ödülü kazanacak?

Bu akşam Survivor All Star’da dokunulmazlık sembolü için de kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Kıbrıs’taki büyük finale gitme yolunda büyük önem taşıyan bu ödülü hangi yarışmacı kazanabilecek?

Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8’de.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]