Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star Anıl'a Ne Oldu (24 Mart 2015) - Anıl Elendi mi ?

Survivor All Star Anıl'a Ne Oldu (24 Mart 2015) -Anıl Elendi mi ?,anılın sağlık durumu nasıl ,24.03.2015 survivor all star anıla ne oldu ayağımı kırıldı elenecek mi 


24 MART Pazartesi 20:00'DE SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)

Bu hafta hangi ödül oyununu Gönüllüler Kazandı. Anıl hastaneye kaldırıldı Anıl'a ne oldu ? Anıl Elendi mi? Anıl'ın sağlık Durumu Nasıl ? Anıl'ın ayağımı Kırıldı .


Survivor Anıla Ne Oldu? Nasıl Sakatlandı?

Duvardan file zemin üzerine atlayan Anıl acılar içinde yerde kaldı. Doktorların hemen müdahale etmesi sırasında doktorun yaptığı yarışamaz hareketi ile herkes korku içinde kaldı. Takım arkadaşları gözyaşları içinde kaldı.

Anıl Survivora Devam Edecek mi? Anıl Survivora Veda Mı Edecek?

Anıl ilk müdahalenin ardından ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Anıl’ın acı dolu çığlıklarına bakılırsa sakatlığı ciddi boyutlarda gibi görünüyor. AYRINTILAR 24 Mart 2015 Survivor All Star 'da ..
Anıl adaya döndü .Ayağı çatlamış ve bağ kopması var.Dış taraftaki bağlar kopmuş ve içte çatlak var .
Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler ada şartlarında yaşamakta büyük zorluk çekiyor. Gelmiş geçmiş en zor Survivor’da yarışan ve yaşamlarını sürdürmeye çalışan yarışmacılar için ödül oyunları büyük önem taşıyor. 

Gönüllüler bugünkü Sarella ve Ekmek Ödül oyununu kazanarak Sms Eleme Gecesi öncesi moral buldu. 24 Mart 2015 Survivor All Star Sms Oylama Sonuçları Salı günü yazılacak.


Bu akşam Survivor All Star’da dokunulmazlık sembolü için de kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Kıbrıs’taki büyük finale gitme yolunda büyük önem taşıyan bu ödülü Turabi kazandı.

Ünlüler; Oynanan Dokunulmazlık Oyununun ardından kazanan taraf oldu .Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Gönüllüler takımından Salı günü (24 Mart 2015) günü veda edecek .Ancak onun öncesinde yapılacak Ada Konseyinde Kimin Adı yazılacak merak konusu..Kesinleşen tek şey bugün oynana bireysel dokunulmazlık oyununu Begüm ve Turabi oynadı. Kazanan Turabi oldu . Ada Konseyinde ismi yazılamıyacak tek isim Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan Turabi oldu. Bu hafta Gönüllüler Takımından kim elenecek yarışmaya kim veda edecek bakalım.

Gönüllülerin Ada Konseyi 
başlamak üzere canlı takip ediyoruz . Bakalım Gönüllüler takımından kim kimi yazacak..


Konsey Başladı arkadaşlar canlı tv8. Acun Ilıcalı Sms Oylama numaralarını veriyor.Acun Ilıcalı tututan istatistiklerden bahsediyor . Sahra'ya Söz verdi .. Sahra açıklama yapıyor.

Oylama Bitti arkadaşlar şuan için en çok oyu alan Begüm gibi görünüyor.


ADA KONSEYİN OYLAMA SONUÇLARI

Ada Konseyi oylama sonuçları ; 1 Seda , 1 Taner , 5 Begüm , 1 Özlem - Canlı takip ediyoruz reklamlar bitti canlı oylama devam ediyor.Diğer oylara bakmaya gerek kalmadı . İlk elenmeye yakın isim Begüm oldu . 24 Mart 2015 Survivor All Star Sms Sonuçlarına göre Gönüllüler takımından SMS sonuçlarına göre birinci olan isim Begüm 'ün karşısına bir kişiyi çıkaracak. Bunun neticesinde en az oyu alan isim Survivor All Star Macerası bitecek. 

GÖNÜLLÜLER ADA KONSEYİNDE YAZILAN İSİMLER

Survivor Turabi, "Begüm" yazdı,
Survivor Hilmicem, "Bilinmiyor" yazdı, (Begüm Olabilir)
Survivor Hasan, "Taner" yazdı,
Survivor Bozok, "Bilinmiyor" yazdı,
Survivor Seda, "Begüm" yazdı,
Survivor Taner, "Begüm"  yazdı,
Survivor Begüm, "Seda" yazdı,
Survivor Sahra, "Özlem-em yazarak herkesi güldürdü" yazdı,
Survivor Nadya, "Bilinmiyor" yazdı,
Survivor Özlem, "Bilinmiyor" yazdı,
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]