Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı (22 Mart 2015)

Survivor All Star Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı (22 Mart 2015) ünlüler mi gönüllüler mi ,survivor all star 22 mart 2015 dokunulmazlık oyununu kim kazandı ,survivor all star dokunulmazlık kimin hangi takımdan elenecek 22.03.2015


Survivor All Star yeni bölümde dokunulmazlık mücadelesinde kazanan takım Ünlüler oldu . 10-6 kazanan Ünlüler konseyde rahat olacak. Kaybeden Gönüllüler konseyde Gönüllüler bir isim yazacak bakalım kimin adı yazılacak .
Ayrıca dokunulmazlık sembolü tüm oyunları kazanan Merve Aydın'a verildi..

Survivor All Star 22 Mart 2015 ekrana gelecek yeni bölümde takımlar dokunulmazlık için mücadele edecek. 

Fenomen yarışma Survivor All Star 17. bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Yarışmacıların arasındaki gerilimin gittikçe arttığı Survivor All Star yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık mücadelesi verecek.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor All Star yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Merakla beklenen Survivor All Star 17. bölümde yarışmacıların kıyasıya mücadelesi her zaman olduğu gibi nefesleri kesecek. Açlıkla mücadele eden yarışmacıların gerginlikleri, ortamdan dolayı da iyice artacak.

Bu akşam Survivor All Star'da takımlar için büyük önem taşıyan dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlık simgesini iki haftadır adalarına götüren gönüllüler takımı bu hafta da oyunu kazanarak büyük bir başarı yakalamaya çalışacak. Ünlüler takımı ise son zamanlarda güç kaybı yaşadıkları Survivor'da bu oyunu kazanarak yeni bir sayfa açmaya çalışacak. Hangi takım oyunu kazanacak? Ünlüler mi Gönüllüler mi bir yarışmacısını kaybetme riskiyle karşı karşıya gelecek? Soruları bu akşam yanıt buluyor.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNDA NELER YAŞANDI?
Survivor'un cumartesi akşamı oynanan ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler yatak ve omlet ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. Bu oyunda kazanan taraf gönüllüler oldu. Gönüllüler fark atarak ünlüleri yendi. Gönüllüler ödülün tadını çıkarırken, ünlüler cephesinde tartışmalar eksik olmadı. Merve Aydın ise Ahmet Dursun'un adadan ayrılmasını hala kabullenemedi.

Dokunulmazlık Oyunu başlıyor canlı takip ediyoruz (Canlı TV8 İzle)

Doğukan Bozok ile eşleşti . Kazanan Doğukan..Serenay Nadyaya karşı yarış başladı . Serenay Önde..Serenay Kazandı ..Durum 2-0 oldu Ünlüler Önde


Hakan Hilmi Ceme karşı . Hilmi Cem Önde .. Canlı Takip ediyoruz . Hakan Takıldı avantaj Hilmi Cem de .. ve Hilmi Cem KAZANDI Durum 2-1 oldu .


Almeda Begüme karşı .. Almeda önde gidiyor. ALMEDA sayıya gidiyor ve Almeda kazandı 3-1 oldu Ünlüler Önde ..Hasan Anıl ile eşleşti Kazanan Hasan .. Durum 3-2 Ünlüler Önde. Taner ile Pascal ile eşleşti .Taner kazanmasına rağmen kural ihlali yaparak sayıyı Ünlülere verdi Durum 4-2 oldu .. Berna yarışı bıraktı kafasını engele vuran Berna fenalık geçirdi.. Şimdi ise Merve AYDIN Seda ya karşı ... Merve Kazandı Durum 5-3 -Doğukan kazandı 6-3 oldu canlı tv8 izle. Özlem ALMEDA eşleşti kazanan Almeda 7-3 Ünlüler önde

Anıl kazandı ancak havuzdan çıkarken elini kullandığı için sayı Gönüllülere gitti . Durum 8-5 oldu ..

Hakan Bozok eşleşti . Kazanan Hakan 9-5 oldu ..


Kazanan Ünlüller 10-6 bitti oyun ..

Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]