Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

3 Mart 2015 Survivor All Star Sms Oylama Sonuçları Kim Elendi 03.03.2015

3 Mart 2015 Survivor All Star Sms Oylama Sonuçları Kim Elendi,Survivor All Star Sms Oylama sonuçları kim kazandı duygu çetinkaya hilmi cem,3 mart survivor sms sonuçları ,03.03.2015 survivor all star sms sonuçları elenen isim duygu mu hilmi cem mi elendi

Survivor All Star'da kim elendi?

Tv8'in en heyecanlı yarışması Survivor All Star'da eleme heyecanı yaşandı. Dün akşam yapılan oylama sonucunda adaya veda eden isim belli oldu. Hilmicem ile Duygu arasında yapılan oylama yapıldı ve Survivor All Star'dan elenen isim Duygu oldu.


Survivor 2015 All star 'da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Survivor 'da Turabi birinci oldu ve Duygu 'nun karşısına Hilmicem'i çıkarıdı. Duygu ile Turabi 'nin seçtiği Hilmicem arasında en düşük SMS oyunu alarak elenen isim  Duygu oldu. 


Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta belli oldu ve adaya veda edecek ilk isim halk oylamasının sonucunda ortaya çıktı. Survivor All Star'da dokunulmazlık oyunu oynandı ve gönüllüler ünlüler takımı karşısında kaybetti. Survivor ada konseyinde yapılan oylamada ise gönüllüler 'Duygu elensin' diyerek onunun adını yazdılar.

Survivor All Star 'ın son bölümünde kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu vardı. Gönüllüler ile ünlüler arasında birebir güç gösterisine dayalı oyunda sonuç sürpriz oldu. Yarışı hep önde götüren gönüllüleri her defasında ünlüler bir adım geriden izledi. Son kulvarda ise yarış 9-9 berabere olunca 4'erli gruplar olarak iki takım çarpıştı. Survivor 'da dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler oldu.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Hiç yorum yok :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]