Dizi Haberleri

[tv-magazin][bleft]

Son Gönderiler

[yayin-akisi][twocolumns]

Turabi Doğukan Kavgası İzle 28 Mart 2015 (Survivor All Star)

Turabi Doğukan Kavgası İzle 28 Mart 2015 (Survivor All Star), survivor all star 28 mart 2015 turabi doğukan kavga izle,turabi doğukan neden kavga etti 

Survivor All Star 20. bölüm (28 Mart 2015) tanıtımında güne damgasını vuran Doğukan Manço ile Turabi'nin kavgası oldu .Ödül oyununu kaybeden Turabi'nin Doğukan'ın el hareketi sonucunda ortalık gerildi ve Turabi elindeki topu Doğukan fırlattı ayrıca bununla yetinmeyen Turabi Doğukan 'ın üstüne yürüyerek ayağıyla Doğukan Manço'ya kum fırlattı.


Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler her gün daha da zorlaşan ada şartlarında hayatta kalmak için mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta gönüllülerin kazandığı ödül oyununun sonunda yarışmacılar omlet yediler ve yatakta yatmaya hak kazandılar. 

Bu hafta ise en güzel yiyecek ödüllerinden biri karşılarına çıkacak! Ödül oyunları sayesinde karınları doyan ve moral depolayan yarışmacılar bu hafta nasıl bir oyun oynayacak? Yarışmacıları ödül oyunu sonunda nasıl bir ödül bekleyecek? 


Survivor All Star’da sinirler iyice gerildi. Survivor’da yarışmacılar, açlığın artması ile gergin bir ortamda yarışmaya devam ediyorlar. Survivor All Star’da her gün yeni bir tartışma yaşanıyor. Survivor’daki bu tartışmalar sadece rakiple değil kendi takım arkadaşları ile olabiliyor. Survivor All Star’ın 20. bölümü tanıtımında bu tartışmalar gözüküyorken Survivor Turabi’nin Doğukan Manço’ya yaptığı hareketten sonra diskalifiye edildiği yönünde iddialar var.
Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

1 yorum :


Populer Dizi Haberleri

[dizi-fragmani][threecolumns]

grids

[dizi-haber][grids]